#2019-10-28 03:03:14 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Poszukuję usług polegających na pozycjonowaniu. Ostatnio miałam okazję współpracować z jedną firmą, ale konkretnie się sparzyłam i teraz juz w ciemno wchodzić nie bedę, wolę zapytać. Więc zna ktoś jakąś agencję, która się tym zajmuje? Zależy mi na tym, aby wpierw podali jakąś wycenę pozycjonowania, abym wiedziała, na czym stoję. Proszę o kontakt, tu lub na prywatnej wiadomości.
#2019-10-28 04:44:49 

czternasta

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Łódź

Wiek: 27

Ale jak się sparzyłaś? Nie podali ci cen od razu na początku? Czy byli mało skuteczni?
#2019-10-28 06:23:13 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

SZczerze? To jedno i drugie. To znaczy dostałam niby tam jakiś cennik, ale później zaczęli lawirować, że frazy trudne, że ciężko je gdzieś wyżej wynieść it akie tam. Ale brali za to solidne wynagrodzenie. Dlatego jeśli ktoś jest, kto ma jakąś dobra firmę, to poproszę o namiar.
#2019-10-28 07:40:14 

Gardener

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 40

Swojego czasu ja trafiłem na stronę wycenpozycjonowanie.pl. Witryna o tyle fajna, że możesz podać w formularzu nazwę domeny, maila i frazy, jakie Cię interesują ( jest kilka rubryk). Po niedługim czaise dostajesz wstępną wycenę. W moim przypadku była ona bardzo zbliżona do tego, co zaoferowali mi finalnie. Ja jestem zadowolony z tej wyszukiwarki i szczerze polecam.
#2019-10-28 09:10:02 

Bethany

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

To fakt, wycena pozycjonowania dzięki tej stronie jest wyjątkowo precyzyjna :0 Fajne jest też to, że jest tam baza wiedzy, dzięki której można się doweidzieć, co ma wpływ na ostateczny koszt. Szczerze? Nawet nie przypuszczałam, że struktura strony jest tak ważna!
#2019-10-28 09:25:51 

miodek

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Słuchajcie, ja jestem trochę nowy w tych sprawach. Mam własną firmę hydrauliczną, ale nawet mi strony nie wyszukuje w googlu, kiedy wpisuję związane z nią frazy :( Ktoś może coś podpowiedzieć, od czego to zależy?
#2019-10-28 11:11:41 

Gardener

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Warszawa

Wiek: 40

W zasadzie to wokół tego kręci się ten temat ;) więc widoczność strony internetowej w SERP-ie, czyli wynikach wyszukiwana przez wyszukiwarkę jest zależna od kilku czynników. M.in. od struktury strony, jak zauważyła wyżej koleżanka, ale też od tego, jak dobrze jest wypozycjonowana. Czyli jak te frazy związane z nią są dobrze ulokowane. Ważne jest też, by było to zrobione zgodnie z zasadami googla, bo inaczej no niestety, raczej nikt Twojej strony nie znajdzie.
#2019-10-28 11:33:44 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Rzeczywiście, skorzystałam z tego formularza, co podaliście i bardzo szybko się znalazła oferta! I tak to mogę pracować. Serdeczne dzięki za ten link! :)
#2019-10-28 13:37:51 

Bethany

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Cieszę się, że mogliśmy pomóc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ