#2019-07-22 21:37:06 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Polska

Wiek: 25

Hej, chciałbym rozwiązać odwieczny dylemat: Adidas czy Nike? Mam nadzieję, że znajdę tutaj osoby aktywne fizycznie, które mają duże oczekiwania wobec butów. Ja zwracam uwagę przede wszystkim na to, czy buty są wygodne. Nie znoszę, jak buty mnie obcierają, zwłaszcza, jak często je noszę i chcę czuć się komfortowo np podczas biegania. Dla mnie to podstawa. Od jakiegoś czasu wszyscy chwalą Airmaxy i zastanawiam się, ile prawdy jest w tych opiniach.
#2019-07-22 23:35:35 

jacekwielgus

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Piła

Wiek: 22

Myślę, że Airmaxy spełnią oczekiwania wszystkich osób. Nieważne, czy szukasz wygody i solidności obuwia, czy też ładnego wyglądu, albo produktu w dobrej cenie - te buty będą odpowiednim wyborem. Przeczytaj w necie informacje w zakładce Airmax opinie lub po prostu odwiedź podstronę, gdzie możesz kupić ten produkt: https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje o butach, ich właściwościach oraz o tym, dla kogo są one przeznaczone. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że są świetne do biegania.
#2019-07-22 23:45:59 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Ja chcę sobie kupić AirMaxy po wypłacie, bo też słyszałem wiele dobrych słów o nich.
#2019-07-23 00:16:30 

miodek

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Ja z kolei jestem zwolennikiem Adidasów. Mój ulubiony model to Adidas Flux, które nierzadko można spotkać w naprawdę dobrej cenie. Nie wiem jak Wy, ale ja zwracam na to dużą uwagę, bo nie lubię przepłacać za buty. W necie znajdziesz węcej opinii
#2019-07-23 02:29:14 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Polska

Wiek: 25

Dziwne, że kobiety nie wypowiedziały się w tym wątku. Fajnie byłoby poznać opinie o butach z dwóch perspektyw.
#2019-07-23 04:46:57 

miodek

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Wydaje mi się, że kobiety raczej wolą szpilki i nie chcą poświęcać czasu na poszukiwanie nowości wśród butów sportowych.
#2019-07-23 06:18:55 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

Akuku! Są i kobiety! Wbrew pozorom również znamy się na obuwiu sportowym i zwracamy uwagę na podobne parametry, co Wy.
#2019-07-23 07:18:36 

Pmpejka

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Annopol

Wiek: 26

Podpisuję się pod koleżanką :D
#2019-07-23 08:49:24 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Ja również kupiłam sobie Airmaxy, które miały mi służyć do porannego joggingu i zdały egzamin celująco.
#2019-07-23 10:40:23 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Polska

Wiek: 25

Bardzo się cieszę że tu trafiłem i mogłem się zapoznać z Waszymi wskazówkami :)
DODAJ ODPOWIEDŹ