#2017-12-14 02:29:56 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

hej! Jestem szczesliwa przyszłą mamą :D chciałabym o siebie dbac najelepiej jak się da, tak aby mój maluszek mógł rozwijać się prawidłowo. Zastanawiam się, jakie witaminy bądź suplementy diety kupic. Dodam, że jestem w pierwszym trymestrze – to chyba wazna informacja przy doborze witamin. Czym Wy wspomagacie swój organizm? ;)
#2017-12-14 02:44:06 

zawieszona_w_ciszy

Użytkownik

Witaj, aż zazdroszę :) ciąża to był dla mnie przepiękny okres, naprawdę bardzo dobrze czułam się z brzuszkiem :D jestem jednak zdania, ze odpowiednia dieta – zróżnicowana i bogata w wiele witamin wystarczy. Nie trzeba się faszerować zadnymi tabletkami
#2017-12-14 03:55:15 

Lasandra

Użytkownik

Witajcie! A ja uważam, ze zdrowa dieta wcale nie wystarczy. Oczywiście jest wazna, ale niestety nie wszystko da się uzupełnić jedynie dietą. W ciąży organizm pozbawiany jest zelaza i tylko dieta tego nie uzupełnisz. To samo dotyczy kwasu foliowego. Nie uzupełnisz go bez farmokologii ;) Ja pamiętam, ze w ciąży brałam tabletki przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży w pierszym trymestrze. Polecam Ci wejść na stronke http://www.apteka-internetowa-24.pl/folik-mama-ii-i-iii-trymestr-laktacja-60.html - tu znajdziesz ciekawe info na ten temat. Pozdrawiam!
#2017-12-14 04:13:50 

Rumba

Użytkownik

Super, ja tez pewnie skorzystam z takich suplementów. Ale ja pisze do was z trochę innym problemem – w ciązy strasznie zaczęły wypadać mi włosy. Jestem zalamana!!!! Niedługo będę lysa :(
#2017-12-14 06:32:40 

czternasta

Użytkownik

Tez miałam ten problem. Wypadanie włosów w ciąży to chyba dosyć popularny problem młodych mam… ja uzywalam http://www.apteka-internetowa-24.pl/nizoral-szampon-100-ml.html i problem faktycznie ustał. Szamponu tego uzywalam zgodnie ze wskazaniami lekarza. Polecam
#2017-12-14 08:03:42 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Dziękuje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015