#2017-11-02 08:52:03 

freeman35

Użytkownik

Cześć. Czy znacie jakąś dobrą firmę pozycjonującą strony w Bydgoszczy?
#2017-11-02 11:23:29 

jacekwielgus

Użytkownik

A czemu akurat tam? Nie lepiej szukać w całej Polsce? Wybór firm dużo większy i większa szansa że wybierzesz najlepszą możliwą opcję. A przecież z takich usług jak najbardziej można korzystać w pełni zdalnie
#2017-11-02 12:47:47 

freeman35

Użytkownik

Wiem o tym ale jednak wygodniej dla mnie byłoby skorzystać z usług lokalnej firmy. Mam wrażenie, że wtedy będzie lepiej się porozumieć, zwłaszcza na początku a zależy mi na dobrym wypozycjonowaniu mojej firmy. Dopiero jak nie uda się znaleźć nic sensownego w Bydgoszczy to będę szukał dalej. Ale to duże miasto więc mam nadzieję że się uda. Z waszą pomocą :)
#2017-11-02 14:32:22 

Wulkan

Użytkownik

pewnie że nie ma po co szukać daleko jak u siebie na terenie można znaleźć dobrą firmę :) dla mnie najlepsza jest ta https://www.grupa-tense.pl/. Z tego co się zdążyłem zorientować, nie tylko dla mnie, to niekwestionowany lider jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Bydgoszczy. Ale działają też na terenie całego kraju, pozycjonują nawet dla zagranicznych firm więc jest to gigant jeśli chodzi o tę branżę. Autorze, sądzę, że lepszej oferty nie znajdziesz. Nie tylko w twoim mieście ale też w całym kraju będzie trudno
#2017-11-02 15:26:00 

freeman35

Użytkownik

No proszę, wiedziałem, że w tak dużym mieście uda się znaleźć dobrą firmę ale nie sądziłem że mamy u siebie takich specjalistów :) Dzięki wielkie za polecenie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015