#2017-11-20 15:35:15 

czternasta

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Łódź

Wiek: 27

Ostatnio byłam z koleżanką u jej znajomych i zachwycił mnie trzy częściowy obraz na ścianie w salonie. To były polne maki, przepięknie namalowane, a może to była to fotografia, sama nie wiem. Muszę mieć taki! Wiecie może gdzie można podobny kupić?
#2017-11-20 17:03:20 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Ja widziałam gdzieś w jakiejś firmie podobny, ale lilie. Też mi się podobały :)
#2017-11-20 18:23:38 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

To prawda, bardzo ładne są te tryptyki Kwiaty są w szczególności wdzięcznym, bo ponadczasowym tematem obrazów, bo nigdy się nie znudzą i nie wychodzą z mody. Taki obraz, ładnie usytuowany, może przez wiele lat zdobić pomieszczenie. Na stronie: http://naklejkomania.eu/165-kwiaty są dostępne różne kwiaty. Posegregowano je w kilka grup, więc z łatwością można znaleźć te, które się najbardziej lubi.
#2017-11-20 19:44:03 

Magnum

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Ja to bym sobie u siebie na ścianie powiesił jakąś scenę z gry albo filmu, ale nie wiem, czy coś takiego w ogóle można dostać.
#2017-11-20 21:00:15 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

Jak dobrze poszukasz, to na pewno znajdziesz coś, co cię zainteresuje. Sklep naklejkomania.eu oferuje obrazy w bardzo wielu grupach tematycznych, w tym także dla miłośników filmów.
#2017-11-20 23:21:37 

Pmpejka

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Annopol

Wiek: 26

Jak już jesteśmy przy dekorowaniu wnetrz, to może wiecie gdzie kupić takie motylki do naklejania? Widziałam taką aranżację w jakimś czasopiśmie i bardzo mi się podobała, ale nie było podane gdzie takie sprzedają.
#2017-11-21 02:14:45 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

Na pewno chodzi ci o motylki 3d na ścianę, rzeczywiście świetnie wyglądają i to w każdym pomieszczeniu, jeżeli się je właściwie dobierze kolorystycznie. Co prawda kojarzą się przede wszystkim z pokojem dziewczęcym, ale można nimi dekorować nawet salon, jak się ma troszeczkę wyobraźni. Zobacz tutaj: http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy, są tu dostępne w wielu kolorach i wzorach i na pewno ci się spodobają.
#2017-11-21 04:41:34 

Pmpejka

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Annopol

Wiek: 26

Super, dzięki, i widzę, że nawet elfy mają. Mam pomysł zarówno na salon, jak i na pokój córki, usiądziemy i poszukamy. Ona też już dawno mi głowę zawracała o jakieś naklejki trójwymiarowe :)
#2017-11-21 06:26:46 

Maciejka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Inowrocław

Wiek: 24

No to nie zawiedziecie się, raczej będzie problem co wybrać w tej ogromnej ofercie. W zależności od wieku dziecka masz do wyboru motywy z bajek, filmów, zwierzęce i kwiatowe, no po prostu ciężko jest dokonać wyboru :)
#2017-11-21 08:43:56 

Pmpejka

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Annopol

Wiek: 26

Jak znam swoje dziecko, to pewnie wybierze jakieś koty, psy albo konie. Nie może mieć zwierzaka ze względu na alergię, więc wszedzie ma naklejki ze zwierzakami. Dzięki raz jeszcze
DODAJ ODPOWIEDŹ