#2017-10-11 20:07:43 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Witam, moim problemem jest mały penis co mnie bardzo krępuje, ale ostatnio poznałem bardzo milą panią i zaczelismy się umawiac. Co powiecie o suplementach diety na przedłużanie penisa, czy wiecie jakich efektów moge się spodziewa po takich suplementach?
#2017-10-11 20:50:16 

czternasta

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Łódź

Wiek: 27

Faceci to z wszystkiego robią aferę, a powiedziała Ci jakaś dziewczyna ze masz za malego penisa, nie zawsze większy penis to lepsze życie erotyczne? Zresztą teraz są różne zabawki erotyczne i suplementy diety, które zwiekszają libido i poprawiają witalność, wypróbuj.
#2017-10-11 22:39:21 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Nikt mi tego nie mówił, ale oczy mam i troche czytałem na ten temat, więc na pewno nie przesadzam.
#2017-10-12 00:09:26 

freeman35

Użytkownik

Posty: 110

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Też miałem problem z małym penisem, ale odkąd kolega polecił mi tabletki Penilarge na przedłużenie penisa, to problem zniknął. Zamówiłem je na penilarge.eu. Stosuję te tabletki codziennie i jeszcze dodatkowo kremy oraz żele z tej samej serii. Efekty są imponujące, mój penis jest dłuższy i grubszy, a co najwazniejsze są to środki zupełnie bezpieczne, polecam!
#2017-10-12 02:37:31 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

A cos więcej o tych suplementach na przedłużanie penisa ktos mi powie?
#2017-10-12 03:53:16 

Gardener

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Warszawa

Wiek: 40

Chętnie pomoge, jeśli chcesz wiedzieć, jakich efektów możesz się spodziewać po suplementach diety na przedłużanie penisa najlepiej zajrzyj na http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/ i poczytaj sobie o środkach, które nie tylko powiększają penisa, ale poprawiają też erekcję i zwiekszają libido i nie powoduja podrażnień, alergii czy innych skutków ubocznych, a przy okazji polecam też markowe pompki próżniowe.
#2017-10-12 05:28:51 

Brix

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Tarnów

Wiek: 22

Czego to człowiek może dowiedziec się na forum, a czy te środki na pewno działaja, wszyscy zachwalaja a jak przyjdzie o do czego to wiecie?
#2017-10-12 06:28:41 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Mój partner regularnie stosuje środki na przedłużanie penisa i efekty były widoczne bardzo szybko, już po paru tygodniach stosowania, a żele i spraye są doskonałym dopełnieniem tabletek.
#2017-10-12 08:28:20 

jacekwielgus

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Piła

Wiek: 22

Tabletki na przedłużanie penisa są rewelacyjne, zwiększają libido i poprawiają życie seksualne, a kremy i żele mają w swym składzie naturalne składniki roślinne, jak arnika czy miłorząb.
#2017-10-12 09:41:25 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Wielkie dzieki, na zakup tych tabletek i może pompki próżniowej to się chyba skusze, jeszcze sobie o tym wszystkim poczytam, do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ