#2016-04-20 23:38:31 

Dolora

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Poznań

Wiek: 19

Witajcie, czy ktoś może wie czy dostanę w aptekach butelki do karmienia dziecka ale o wolnym przepływie? Chce powoli odstawić moje dziecko od karmienia piersią i słyszałam, że są takie specjalne butelki, ktoś może coś wie na ten temat?
#2016-04-21 01:46:12 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Witaj! Owszem są i na pewno dostaniesz w aptece. Ja taką właśnie butelkę kupiłam mojej córeczce i szybko się przestawiła. Plusem tych butelek jest to, że posiadają taki fajny silikonowy smoczek przypominający kształtem pierś.
#2016-04-21 02:39:01 

Dolora

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Poznań

Wiek: 19

Super! A pamiętasz może jak taka butelka się nazywa?
#2016-04-21 05:27:01 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rohatyna

Wiek: 666

Poszperałam i znalazłam – są to butelki avent specjalnie dostosowane dla małych dzieci po 1 miesiącu życia. Dziecko bardzo łatwo sobie ją chwyci, butelka jest miękka, smoczek się nie zapada – świetny wynalazek!
#2016-04-21 08:26:42 

freeman35

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Moja żona też karmiła tą butelką i mały szybko odstawił pierś. Zmniejsza też ryzyko wystąpienia kolki, bo ma jakiś taki specjalny system, który odprowadza powietrze do butelki a nie brzuszka dziecka.
#2016-04-21 09:56:40 

Dolora

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Poznań

Wiek: 19

Dziękuje wszystkim za podpowiedź. Teraz jeszcze męczą mnie zatoki i jakieś przeziębienie, więc tym bardziej wolałabym nie karmić piersią, żeby nie zarazić.
#2016-04-21 12:25:40 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Na zatoki to weź szybko Ibuprom zatoki w sprayu – przejdzie bardzo szybko, bo głęboko oczyszcza i nawilża śluzówkę.
#2016-04-21 12:50:15 

Dolora

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Poznań

Wiek: 19

Tak? Nigdy nie próbowałam akurat tego na zatoki, nie wiedziałam że nawet jest coś takiego z Ibuprom.
#2016-04-21 14:04:35 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

Ja to odkryłam niedawno, trafiłam na to w aptece internetowej: https://www.aptekagemini.pl/ibuprom-hipertonic-spray-50ml.html gdy mnie dopadły zatoki. Możesz sobie pod tym linkiem poczytać o działaniu i składzie. Nigdy tak szybko nie odczu-łam ulgi, jak po tym.
#2016-04-21 15:10:49 

Rumba

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Radom

Wiek: 34

Faktycznie ibuprom zatoki nie jest aż tak znany, ale bardzo skuteczny. Ma idealnie dobrany skład: chlorek sodu, wodę oczyszczoną i bufor fosforanowy a więc świetnie oczyszcza zatoki.
#2016-04-21 16:21:00 

czternasta

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Łódź

Wiek: 27

Na zatoki super! Także dla dzieci, od 3 roku życia, wiec jak córka coś łapie od razu jej podaje.
DODAJ ODPOWIEDŹ