#2017-08-21 03:00:12 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Cześć:) chce wyjechac i pracowac jako opiekunka osób starszych w Niemczech, ale boje sie wyjechac na własną rękę, więc chce sie zarejestrować w agencji niań, organizującej takie wyjazdy do pracy. Na co zwrócic uwage wybierając taką firmę, by mieć pewnosc że jedzie sie do bezpiecznej i legalnej pracy?
#2017-08-21 03:46:43 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Najlepiej pojedź z jakąś kolezanką będziecie czuć sie raźniej i bezpieczniej.
#2017-08-21 04:29:21 

Lasandra

Użytkownik

Dobry pomysł, ale warto tez wiedziec jak wybrać dobrą i rzetelną firmę organizującą wyjazdy do pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Taka firma powinna mieć rekomendacje innych opiekunek, które z nią współpracowały, takie rekomendacje poczytasz choćby na http://laxocare.pl/rekomendacje/ z takich opinii mozna wiele wyczytac i dokonać wstępnej selekcji.
#2017-08-21 06:32:28 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Dzieki, z linka wynika ze opiekunki osób starszych wyjezdzające do Niemiec wystawiły bardzo pozytywne rekomendacje firmie laxo care, cos więcej o tej firmie powiecie?
#2017-08-21 07:22:10 

Maciejka

Użytkownik

Ja pracowałam w Niemczech jako opiekunka osób starszych i współpracowałam z firma laxo care ale już więcej nie wyjadę, organizacyjnie wszystko było na najwyższym poziomie, konsultant dzwonił i sie doptywał czy wszystko jest ok i czy w czyms nie pomóc, ale to poprostu praca nie dla mnie, ja wole pracować z dziecmi w przedszkolu.
#2017-08-21 09:10:14 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Uf, to mnie uspokoiłas już sie bałam ze cos było nie tak. Ja jednak wole pracować z bardziej z dorosłymi niż z dziećmi.
#2017-08-21 10:24:19 

miodek

Użytkownik

Skoro jestes zdecydowana wyjechac, przejrzyj aktualne oferty polecanej firmy, przedział wiekowy osob jakimi mozesz sie opiekować w Niemczech jest różny, tak samo, jak rozny jest ich stan zdrowia, na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie oferte.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015