#2017-07-04 03:45:46 

Dolora

Użytkownik

Cześć wszystkim! Jak zwykle zanim się zdecyduję na jakąś usługę, sprawdzam, czy nie znajdę w internecie jakichś zadowolonych albo niezadowolonych klientów. W tym przypadku chodzi o biuro księgowe JMM znajdujące się w Białymstoku. Jestem w kadrze menadżerskiej firmy,która będzie miała tam filię i wolelibyśmy, żeby księgowość nam robił ktoś na miejscu, dla wygody.
#2017-07-04 04:03:01 

czternasta

Użytkownik

Moim zdaniem Biuro Rachunkowe JMM to najlepsza tego typu firma w Białymstoku. Od wcześniejszego biura z którego korzystałam, odeszłam po pierwszej kontroli ze skarbówki, a w tym przypadku współpraca się układa idealnie i nie ma żadnych niedociągnięć w papierach.
#2017-07-04 04:32:37 

Magnum

Użytkownik

To samo, jak mi było potrzebne biuro księgowe w Białymstoku to bardzo szybko mi polecili Biuro Rachunkowe Julita Mieczkowska - Miakisz. Zdecydowanie jestem zadowolony, że posłuchałem dobrych rad, bo z Panią Julitą się wszystko da załatwić.
#2017-07-04 05:49:43 

jacekwielgus

Użytkownik

Jak na biuro księgowe to mają tam bardzo dobre ceny
#2017-07-04 08:45:39 

Gardener

Użytkownik

Też tak uważam, na pewno się nie przepłaca, a oszczędzam mnóstwo czasu, od kiedy nie robię osobiście całej księgowości mojej działalności. Czy wybierzesz to, czy jakieś inne biuro, to i tak uważam, że będziesz uważał to za dobrą decyzję, bo najbardziej problematyczna część prowadzenia firmy jest z głowy i można się zająć ciekawszymi sprawami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015