#2017-05-25 23:19:53 

motorhead

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wałcz

Wiek: 31

Siema wszystkim. Otóż właśnie byłem na warsztacie u mojego kuzyna i po kilku godzinach grzebania i rozbierania doszliśmy do wniosku ze trzeba oddać do naprawy cala tylną belkę skrętną. Niestety nie znam nikogo kto by się tym zajmował to może wy mi tutaj pomożecie? Z góry dzięki ;)
#2017-05-26 00:57:20 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Zaraz postaram się uruchomić starego laptopa bo tam miałem zapisany link do takiej fajnej strony która się zajmowała akurat tym jednym elementem.
#2017-05-26 02:49:44 

freeman35

Użytkownik

Posty: 110

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

A w jakiej okolicy szukasz specjalisty? Jest sporo zakładów które to robią tylko nie wszystkie mają to napisane w szyldzie :D Kwestia taka, że trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt bo wszystko to jest tam wciskane pod prasą z tego co pamiętam.
#2017-05-26 05:21:15 

miodek

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Katowice

Wiek: 19

Mam! Wejdź na https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-renault/renault-megane/ i nawet w tym linku jest tylna belka do Renault Megane. Firma zajmuje się głównie naprawami tylnej belki we francuskich autach gdzie zastosowano oś skrętną ale widziałem też że w ofercie mają naprawy zawieszenia i inne usługi. Jeżeli masz możliwość to najlepiej oddać auto do nich na serwis. Zrobią wszystko na miejscu a ty odbierzesz tylko gotowe i sprawne auto. Jest jeszcze opcja samodzielnego demontażu belki i wysłania do nich tylko tej jednej części. Pewnie zmniejszy to trochę koszty.
#2017-05-26 05:54:49 

Rumba

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Radom

Wiek: 34

Możecie mi powiedzieć jak objawia się takie uszkodzenie belki? Ostatnio właśnie mam problemy z tyłem auta i znajomy tylko się zaśmiał ze trzeba było francuza nie kupować.
#2017-05-26 06:35:17 

motorhead

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wałcz

Wiek: 31

Mogę ci powiedzieć na moim przykładzie. Wychodzę sobie z domu i widzę ze auto jakoś krzywo stoi, tył niżej niż przód. W trakcie jazdy słychać metaliczne pukanie z tylu i przy wybojach na drodze mam uczucie ze tylne kola uciekają w różne strony. Objawów niestety może być pewnie wiele więcej.
#2017-05-26 07:25:15 

Rumba

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Radom

Wiek: 34

No ja aż tak dobrze się na autach nie znam żeby zauważyć coś takiego. Chyba będę musiała jechać do mechanika bo bez oka specjalisty to się nie obejdzie.
#2017-05-26 08:11:08 

freeman35

Użytkownik

Posty: 110

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Jedź jedź, tak to będziesz wiedziała na pewno co jest nie tak. Chodzi o to, że auto jest samo w sobie trochę skomplikowane i może się okazać ze pierwotna przyczyna to w samej rzeczy coś kompletnie innego i można niestety wydać niepotrzebnie pieniądze :P
DODAJ ODPOWIEDŹ