#2017-01-26 07:41:20 

Rumba

Użytkownik

Witam. Razem z mężem rozglądamy się za firmą, która zbuduje dla naszego gospodarstwa halę magazynową do przechowywania zboża. Czy ktoś z Was potrafi kogoś polecić? Zależy nam na dobrej cenie i wysokiej jakości wykonania.
#2017-01-26 09:07:15 

motorhead

Użytkownik

Niedawno sam szukałem takiej firmy. Kolega polecił mi usługi SOLID HALE - skontaktowałem się z nimi i nowa, piękna hala szybko stanęła na swoim miejscu. Otrzymałem od firmy projekt i doskonałą konstrukcję w atrakcyjnej cenie. Polecam.
#2017-01-26 09:47:50 

miodek

Użytkownik

Jeśli chodzi o hale magazynowe do zboża to właśnie wspomniana firma Solid wykonuje je bardzo profesjonalnie. Znalazłem tę firmę w Internecie i dzięki nim mam teraz wymarzoną halę. Na tej stronie znajdziesz wszystko, co Ci potrzebne: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/magazynowe-hale-rolnicze/magazyny-do-zboza/. Konstrukcja, którą dla mnie wykonali jest trwała i bardzo dobrze zaprojektowana.
#2017-01-26 10:15:26 

Rumba

Użytkownik

Bardzo dziękuję za rady. Na pewno skontaktujemy się z tą firmą. Pokazałam ich stronę mężowi i jutro ma do nich zadzwonić. Dziękuję bardzo! Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015