#2017-01-18 22:50:42 

motorhead

Użytkownik

Mam kilka mebli które długo czekały na wyrzucenie ale wpadłem na pomysł że może warto byłoby je odrestaurować. Nigdy tego nie robiłem to fakt, ale jak sie nie uda to nebedzie mi przynajmniej żal. Jakies wskazówki od czego mam zacząć?
#2017-01-19 01:41:08 

Rumba

Użytkownik

Dlaczego miałoby się nie udać? Troche chęci, pokombinowania i na pewno coś z tego będzie. Opisze ci na przykładzie mojej szafy, co można zrobić z mebelkiem zeby przywrócić go do życia. Przede wszystkim – demontaż, szlifowanie powierzchni i umycie. Dobór farby zależnie od przeznaczenia, ja wybrałam akrylową, przy drugiej warstwie idealnie pokryła wcześniejszą czarną barwę. Uchwyty – bardzo duży wybór i niskie ceny znajdziesz tu: http://www.kwadro-design.pl/pl/c/Uchwyty-meblowe/28 a polecam się nad tym głebiej zastanowić bo odpowiednie uchwyty zupelniezmieniaja mebel i wnetrze pomieszczenia. To by było na tyle :)
#2017-01-19 02:36:48 

motorhead

Użytkownik

super, pieknie ci dziekuje za tak dokladny opis. Jak już zacznę i wyjdą w trakcie jakies rzeczy to będę pisał na priva albo tutaj. Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze.
#2017-01-19 03:08:06 

Bethany

Użytkownik

Czy można gdzieś dostać kosze z drutu do szaf? Bardzo przydałoby mi się coś takiego bo nie panuję nad swoimi ubraniami :P
#2017-01-19 05:55:03 

Rumba

Użytkownik

Szukałaś w sklepie który poleciłam? Powinni mieć kosze druciane bo zamawiałam u nich chyba z 6. Jedną trzecią szafy mam własnie w taki sposób zrobioną że są to same kosze. Dzieki temu pomiescilisie nie tylko ubrania ale i troche innych rzeczy których nigdy nie miałam gdzie trzymać. Odpisz czy sie udało.
#2017-01-19 06:39:23 

Bethany

Użytkownik

Tak udało się. Przepraszam za zawracanie głowy ale ni myślałam że można tam dostać tyle róznych rzeczy. Spodobał mi sie ten sklep bo bardzo lubie drobne majsterokowanie z meblami, a przegladanie akcesoriów to najlepszy sposób na pobudzenie wyobraźni :)
#2017-01-19 08:12:06 

Rumba

Użytkownik

Dokładnie tak. Dlatego już nie przeglądam bo w domu nie zmieszczę zadnego dodatkowego mebla :P. A jak zmieszczę to mnie mąz wyrzuci :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015