#2017-01-16 07:40:31 

Brix

Użytkownik

Szukam kogos kto na wczoraj przetłumaczy mi instrukcje obsługi do obrabiarki CNC. Instrukcja jest po angielsku, a ja po angielsku nie bardzo ;) Tekstu jest dosyc duzo, ale dla kogoś, kto zna angielski to chyba nie bedzie problemem. To nie musi być jakies super stylistyczne tlumaczenie, chodzi tylko o przetlumaczenie poszczególnych funkcji.
#2017-01-16 09:43:34 

Gardener

Użytkownik

Zajrzyj sobie pod ten adres http://tlumaczenia-langea.pl/oferta-i-cennik/tlumaczenia-specjalistyczne/. Tam masz napisane, że biuro oferuje różne tłumaczenia specjalistyczne angielski jest ogólnie dość łatwy i jest dużo tłumaczy z tego języka, także z terminem też nie powinno być problemu. Możesz na przykład skorzystać z opcji tłumaczenia błyskawicznego, a jak tekstu jest więcej to można go podzielić na części i kilka osób zajmie się jego tłumaczeniem. Opcji jest dużo:) Kwestia tylko dogadania ceny.

#2017-01-16 10:42:56 

Maciejka

Użytkownik

Nie masz w firmie nikogo, kto zna angielski? A podobno w Polsce bez problemu można dogadać się z każdym po angielsku;)
#2017-01-16 11:51:28 

Brix

Użytkownik

Może można, ale nie w zakladzie gdzie pracują chlopaki po zawodówce po podstawowce już raczej po angielsku nie pogadasz, szybciej po łacinie:). Ja tam troszke znam niemiecki, ale to też mi w tej sytuacji nie pomoze. Wracając do tematu. Dzieki za namiary na to biuro. Własnie czekam na tlumaczenie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015