#2017-01-05 03:36:56 

Rumba

Użytkownik

Jak podobają się Wam swetry u mężczyzn? Czy efekt może być męski i stylowy, czy jednak coś takiego może dać tylko koszula? Zapraszam wszystkich do modowej dyskusji.:) mi się najbardziej podobają faceci w koszulach i garniturach, ale może też dlatego, że sama za swetrami nie przepadam i jakoś gryząco mi się kojarzą…
#2017-01-05 04:09:58 

Bethany

Użytkownik

a mi się bardzo podobają, mogą wyglądać stylowo i męsko.;) chociaż to najbardziej zależy od całokształtu faceta… bo jeśli nie jest zadbany, ma nadwagę i w ogóle zrobiła się z niego taka rozleniwiona ciepła klucha to na pewno sweterek nie doda zbyt wiele pozytywnych efektów. Ale jeśli facet ładnie pachnie, dba o swoją sylwetkę (wiadomo, że bez przesady, ale trochę aktywności fizycznej nikogo nie zabiło), ma czyste paznokcie i biały uśmiech, to sweter jak najbardziej pasuje i nawet dodaje mu uroku.;)
#2017-01-05 06:41:44 

Lasandra

Użytkownik

A co powiecie o tych modelach https://splendear.com/on/odziez/swetry?manufacturer=15? Ja myślę, że bardzo ładne swetry i pasują mężczyznom. Co do swetrogryzienia to wcale nie musi tak być, może autorka wątku ma po prostu złe doświadczenia. Proponuję się przełamać, bo na kobietach też swetry świetnie mogą wyglądać, i być miłe i mięciutkie.:)
#2017-01-05 07:11:30 

Rumba

Użytkownik

może i faktycznie mam złe doświadczenia, te swetry ze sklepu wyglądają całkiem ok. żadnych dziwnych wzorów w renifery, bardzo twarzowe kroje. Widzę, że kobiece swetry w innej zakładce też mają, może bym wzięła coś dla siebie na wypróbowanie…
#2017-01-05 08:34:59 

motorhead

Użytkownik

wątek o mężczyznach bez mężczyzn?;) a kobiety bardzo lubią komentować nasz wygląd, jednak musimy się trochę starać z tymi ubraniami… ja noszę swetry, bo jeśli są dobrej jakości i wykonane z naprawdę porządnych materiałów to są wygodne i idealnie pasują na późną jesień i zimę…
#2017-01-05 08:52:25 

miodek

Użytkownik

ja mam tylko jeden sweter, ale bardzo go lubię – jest zapinany na zamek, szary, sięga pod szyję. Nie wiem dlaczego swetry miałyby odbierać facetom męskość, przecież są kroje specjalnie pod nich robione.;p
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015