#2016-12-01 09:54:11 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Witam. Zastanawiam się nad rozszerzeniem asortymentu mojego sklepu o modne i niedrogie sezonowe obuwie. W związku z tym chciałabym się dowiedziec, czy moglibyscie polecic mi jakąs dobrą hurtownie obuwia, najlepiej działającą online, która oferuje wysokiej jakości buty w przystepnych cenach.
#2016-12-01 11:18:31 

Lasandra

Użytkownik

Ja już współpracowałam z kilkoma hurtowniami obuwniczymi, ale obecnie na stałe współpracuję tylko z jedną. Jest to internetowa hurtownia obuwia, która ma swoją siedzibę w Wólce Kosowskiej, a nazywa się wolka24.com. Aktualnie posiada w swojej ofercie dobrej jakości buty zimowe – przede wszystkim kozaki i botki damskie, botki dziecięce oraz półbuty męskie. Cena jednej pary obuwia zimowego to przeważnie kilkadziesiąt złotych. Buty cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów mojego sklepu, którzy cenią sobie wygodę, nowoczesny design oraz dobre ceny.
#2016-12-01 13:20:05 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Widze, ze w tej hurtowni wybór obuwia jest naprawde duży. Chyba zdecyduje się zrobić tam zamówienie. Oprócz butów być może zamówię tam też jakies modne ciuszki, bo sprzedażą odziezy zajmuję się już od dawna, ale tam jeszcze niczego jak dotąd nie zamawiałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015