#2016-11-04 04:09:29 

freeman35

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich. Potrzebuję porady związanej z wydrukami 3D, a konkretnie szukam po prostu jakiejś porządnej drukarni, która ma swoje usługi na wysokim poziomie, ale i nie spustoszy mojego portfela :D Chodzi o profesjonalne wydruki, żadne tam zabawki dla swoich potrzeb wiec muszą to być ludzie bardzo kompetentni.
#2016-11-04 04:59:55 

Wulkan

Użytkownik

To zajrzyj sobie na stronę 3dphoenix.pl, oni mają naprawdę dużo usług tego typu, z których jak do tej pory byłem bardzo zadowolony. Oferują nawet wygładzanie wydruków 3D, zdecydowanie według mnie znają się na tym co robią.
#2016-11-04 07:08:40 

Lasandra

Użytkownik

Co do samej drukarni to nie wiem, ale prowadzą też własny sklep internetowy z tym związany i u mnie w pracy bardzo często kupowane są te całe filamenty i różne inne dodatkowe elementy do drukarek 3D, zobacz sobie zresztą sam 3dphoenix.pl/sklep/14-filament. Ogólnie dobre opinie słyszałam o tej firmie, więc zapewne będziesz z niej zadowolony.
#2016-11-04 07:33:01 

miodek

Użytkownik

ja od niedawna jestem właścicielem własnej drukarki 3D :D Swoją drogą kupiłem ją właśnie w tym sklepie co wyżej i bardzo jestem z niej zadowolony. Sprzęt wcale nie był bardzo kosztowny, a jest przeze mnie intensywnie wykorzstywany i nie ma z nim problemów. Podobno gorszej klasy drukarki często się wieszają czy rwą te filamenty, a tutaj tego problemu nie ma. Zastanawiałem się jeszcze nad takimi skanerami 3dphoenix.pl/sklep/15-skanery, ale to chyba dopiero w przyszłości.
#2016-11-04 08:54:50 

freeman35

Użytkownik

no to są naprawdę bardzo konkretne informacje, które z pewnością mi się przydadzą. Ja na początek szukam naprawdę taniej drukarki, zdaję sobie sprawę z tego, że może być ona problematyczna, ale chcę się nauczyć po prostu projektować i tworzyć to wszytsko to po co niszczyć i męczyć jakiś pro sprzęt. Dzięki za info ;)
#2016-11-04 09:44:03 

Wulkan

Użytkownik

Co do tych skanerów to Fuel 3D są naprawdę porządnym sprzętem. U znajomego w firmie coś takiego pracuje to powiem Wam, że byłem zaskoczony widząc współczesne możliwości skanowania 3D, coś niesamowitego :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015