#2016-11-03 23:25:04 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Cześć wszystkim! Szukam tanich filtrów do ekspresów różnego typu, czyli do ciśnieniowych i przelewowych. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdro!
#2016-11-04 00:33:27 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Właśnie dlatego nie mam ekspresu w domu, oprócz tego że samo urządzenie kosztuje to na dodatek trzeba kupować filtry, środki do odkamieniania itd. Czy nie łatwiej po prostu zaparzyć sobie kawę normalnie? Nawet jak komuś fusy przeszkadzają to można przecież odcedzić...
#2016-11-04 01:50:09 

Dolora

Użytkownik

Idąc tą drogą po co mieć samochód skoro można wszędzie dojść albo dojechać autobusem, a anwet po co komu lodówka? Zimą się wystawi na parapet i po sprawie. Możesz być minimalistką i jeśli chcesz to nie miej nic ale nie oceniaj tych ktorzychcaczegoswiecej od zycia.
#2016-11-04 04:20:01 

Zetor

Użytkownik

Witam. Kupowałem dobre filtry do ekspresu ciśnieniowego DeLonghi w tym sklepie: filtrosfera.pl. Mogę szczerze polecić bo są pierwszorzędnej jakości w cenie o wiele niższej niż w innych sklepach. Wysyłają szybko i w dobrze zabezpieczonych pudełkach. Pozdrawiam.
#2016-11-04 06:24:53 

Pmpejka

Użytkownik

Zamówiłam tam niedrogie filtry do wody Dafi i jestem bardzo z nich zadowolona. Ogólnie tak jak pisał kolega, tanio, szybko i w bardzo dobrej jakości. Można zamawiać w ciemno bez żadnych wątpliwości. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w znalezieniu pasujących filtrów to podaj nazwe, pomoge.
#2016-11-04 08:01:10 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Dziękuję, wyszukiwanie działa jak należy więc sobie poradziłem. Znalazłem też w bardzo dobrej cenie tabletki TZ60001 więc też zamówiłem bo w innych sklepach musiałbym zapłacić tak ze dwa razy wiecej. Szkoda że wcześniej nie znałem tego sklepu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015