#2016-10-25 01:58:28 

Lasandra

Użytkownik

Wiecie może gdzie można zrobić badanie dopplera na szybko? Najlepiej w Krakowie bądź okolicach.
#2016-10-25 04:34:17 

Pmpejka

Użytkownik

u Bonifratrów na pewno ale prywatnie. Tam terminy były bardzo szybkie (kwestia dnia czy dwóch). Tak przynajmniej było jeszcze dwa lata temu, jak mnie temat dotyczył. Poza tym mnóstwo prywatnych przychodni ma sprzęt do takich badań. Krakowskie przychodnie z dopplerem to zazwyczaj te, które mają szerokie zaplecze badań specjalistycznych. Sprzęt do dopplera jest coraz powszechniejszy, więc na pewno znajdziesz coś w swojej okolicy. Prywatne badanie to kwestia 1-2 dni oczekiwania.
#2016-10-25 07:15:21 

Magnum

Użytkownik

Podepnę się pod temat szybkich badań. Wiecie gdzie zrobię próbę wysiłkową na szybko? Też zależałoby mi na przychodni w Krakowie. Ktoś robił sobie ostatnio takie badanie?
#2016-10-25 09:51:02 

Rumba

Użytkownik

Byłam na próbie wysiłkowej z mamą na Nowej Hucie. Dość sprawnie poszło badanie mimo, iż mama już leciwa. Szczegóły badania i opis nzozrevita.pl/uslugi/proba-wysilkowa/ a czas oczekiwania był 2 dni wiosną 2016 roku. Można tam tez na miejscu skonsultować się z kardiologiem. Podobno dobrym ale nie wiem, bo nie korzystałam osobiście z jego usług.
#2016-10-25 12:13:18 

Magnum

Użytkownik

spoko, dzięki za informacje. Dzwoniłem tam (nawet za pierwszym razem ktoś podniósł słuchawkę) i umówiłem się na jutro. Zobaczymy co mi wykryją. Z tego co widzę to czas na solidną przebieżkę na bieżni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015