#2016-09-29 03:46:50 

Zetor

Użytkownik

Jestem studentem polibudy w Łodzi, uzbierałem sobie na autko i mam dwa miesiące na zrobienie przeglądu. Moglibyście coś polecić? Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.
#2016-09-29 05:35:38 

Rumba

Użytkownik

Wskazówek to nikt tu nie udzieli bo to nie podchody. Niedrogie badanie zrobisz zawsze w SpeedCar.pl. Lubię tam jeździć bo wiem z góry jaka jest cena, panowie są bardzo mili i przykładają się do przeglądów, a po wszystkim dostajesz wydruk ze stanem zawieszenia. Poleciłam ich także mojej koleżance ze studiów która znalazła ich punkt w przeglądów rejestracyjnych w Krakowie i podobnie jak ja jest bardzo zadowolona z ceny, szybkości i jakości usługi, pzdr.
#2016-09-29 08:21:15 

Lasandra

Użytkownik

Wiesz moze czy we Wrocławiu też ich znajdę? Pytam bo firma ma swoją renomę i fajnie byłoby skrozystać.
#2016-09-29 09:03:46 

Rumba

Użytkownik

Z tego co słyszałam mają stację diagnostyki w Twoim mieście ale musiałabyś poszukać na stronie, co nie jest trudne. Nie chcę oczywiście żeby zabrzmiało to nie miło bo gdybym miała więcej czasu to z pewnością bym pomogła, ale niestety. Mam nadzieję ze sobie poradzisz bo firma jest naprawdę spoko i uważam że warto do nich jeździć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015