#2016-09-27 23:24:54 

Brix

Użytkownik

W mojej firmie pomysły pojawiają się szybko, a ich realizacje muszą być perfekcyjne. Tym razem szefostwo postanowiło, że nasze produkty będą promowane podczas letnich miesięcy w miejscowościach ndmorskich. Dlatego na szybko trzeba załatwić jakieś auta. Tylko pozostaje pytanie, kto dysponuje kilkoma autami dostawczymi, za niezłą stawkę i to w okresie letnim.
#2016-09-28 00:37:13 

Gardener

Użytkownik

Powiem Ci dlaczego tak wiele jest problemów ze znalezieniem aut w wypożyczalniach w okresie letni. Większość tego rodzaju instytutcji posiada tylko kilka pojazdów i to często dość wątpliwej jakości, więc nie są w stanie ich zapewnić. Inaczej jest z firmą osekrent.pl, która ma w swojej oercie mnótwo samochodów o różnej wielkości i różnej klasy. Dla kazdego coś miłego :)))
#2016-09-28 03:09:02 

Brix

Użytkownik

No coś w tym jest, bo nie ukrywam, że już dzwoniłem do kilka firm i co najwyżej udało mi się znaleźć jakieś pojedyńcze sztuki. A ja potrzebuję jednej wypożyczalni, w której wszystko załatwię.
#2016-09-28 03:48:09 

Maciejka

Użytkownik

No to daje Ci namiar na firmę, o której kolega wspominał. Zajrzyj sobie tutaj osekrent.pl/oferta/wynajem-krotkoterminowy i zobacz co najbardziej Ci bedzie odpowiadało.
#2016-09-28 05:51:50 

Pmpejka

Użytkownik

Jak mowa o dobrych firmach, to dostałeś dobry namiar. Z tego co pamiętam to właśnie od nich wypożyczaliśmy auta dostawcze na Śląsku, bo akurat tam była taka potrzeba.
#2016-09-28 07:50:38 

Wulkan

Użytkownik

Doskonałe i szybkie usługi także dla indywidualnych klientów. Miałem stłuczkę w Gliwicach i auto zastępcze podstawili mi bardzo szybko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015