#2016-09-26 03:30:16 

freeman35

Użytkownik

Cześć. Szukam najlepszej pizzerii w mieście, jeśli chodzi o miłe spotkania ze znajomymi przy dobrej i dużej pizzy. Często wychodzimy na takie jedzenie na mieście, a chcielibyśmy troszkę posiedzieć. Czy znacie w poznaniu jakąś dobrą i godną polecenia pizzerię? Kebab już nam się odrobinę znudził. Będzie mi miło, jeśli ktoś podpowie, gdzie warto stołować się na takim jedzeniu w Poznaniu. Pozdrawiam
#2016-09-26 05:25:26 

Lasandra

Użytkownik

Dzień dobry. Ja też ze znajomymi wychodzę często na takie balety, że tak to nazwę. Zazwyczaj wybieramy inny lokal w ramach urozmaicenia, ale jest kilka takich barów, które w szczególności przypadły nam do gustu ze względu na jedzenie jakie nam podano :D
#2016-09-26 07:23:41 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Siemka. Ja bym ci polecił wybrać jakiś lokal gdzie podawana jest gigantyczna pizza Poznań Winogrady tam jest dobra pizzeria. Kiedyś byliśmy ze znajomymi to nam przynieśli tak wielką pizzę, że na stole ledwo się mieściła. Była bardzo dobra. Sosy też mają różnorodne. Można też sobie dolewać napój o ile się nie mylę. Generalnie fajna pizzeria na spotkania w większym gronie. Teraz to i ja nabrałem chęci na wypad ze znajomymi na giganta z pieczarkami i mozzarellą.
#2016-09-26 09:44:47 

Maciejka

Użytkownik

Ja tam uwielbiam parmezan :D generalnie doskonałe pizze w Poznaniu to jadłam w pizzerii Milenium Pizza. Były pyszne. Też się zdziwiłam, że są tak wielkie pizze do zamówienia. Moja miała chyba ze 60 centymetrów średnicy. Gdybym miała sama taką w domu przygotować, to musiałabym sobie większy piekarnik kupić :D a pewnie i tak bym nie umiała tak smacznej zrobić. Moje wypieki ogólnie są nieudane, a pizza, którą kiedyś sama próbowałam upiec wylądowała w koszu, przesadziłam z dodatkami i ciasto się nie upiekło.
#2016-09-26 10:55:46 

miodek

Użytkownik

Siemka wszystkim. Ja też się stołuję w tej pizzerii i mogę potwierdzić taką wielkość pizzy. Uwielbiam tą z sosem czosnkowym, z papryką i szynką. Generalnie często jadam pizze, to najszybszy sposób na pełny żołądek. Zamiast zupki z paczki wolę iść na kawałek ciepłej i smacznej pizzy z ulubionym sosem. Wydaje mi się, że to nawet zdrowsze niż proszkowe jedzenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015