#2016-09-19 07:20:19 

Zetor

Użytkownik

Witam. Takie pytanko – czego uzywacie do dezynfekcji basenu? Myslałem że najlepszy będzie chlor, ale znalazłem jakieś różne tabletki o innym składzie i w ogóle całe mnóstwo najrózniejszych cudów. Co powinienem wybrac żeby bylo bezpiecznie i skutecznie?
#2016-09-19 07:37:41 

Rumba

Użytkownik

Od zawsze stosuję normalny chlor do basenu w celu dezynfekcji plus inne środki na utrzymanie odpowiedniego wyglądu wody. Dokładnie nie wiem jak to się nazywa bo nie ja to zamawiam, ale celem jest osiągnięcie najlepszej przejrzystości. Mam nadzieję że o to ci chodziło, pzdr.
#2016-09-19 08:26:36 

Wulkan

Użytkownik

A czy do wanny ogrodowej dżakuzi również można używać basenowego chloru i środków o jakich piszesz? Mam sporej wielkości wannę, na 8 osób, jestem z niej bardzo zadowolony ale dotychczas używałem tabletek otrzymanych gratis do zakupu. Już się kończą i muszę pomyśleć o kupnie czegoś dobrego a nie bardzo wiem co wybrać.
#2016-09-19 08:43:11 

Gardener

Użytkownik

Można śmiało używać tych środkow tylko trzeba odpowiednio zmniejszyc proporcje i nie przesadzic. Jacuzzi są bardzo fajne, bez dwóch zdań, ale ja bym się pokusił jeszcze o zaprojektowanie basenu i niedrogie wykonanie, bo naprawde można się zamknąc w niskich kwotach a cieszyc sie pełnią komfortu jakie daje mozliwosc korzystania z kąpieli kiedy się zechce.
#2016-09-19 09:58:04 

Magnum

Użytkownik

Myślę o tym, ale spokojnie, nie ma się co spieszyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015