#2016-09-12 04:54:48 

Maciejka

Użytkownik

Dzień dobry, szukam firmy zajmującej się odszkodowaniami. Nie chodzi mi o zwykłą ubezpieczalnię, wręcz przeciwnie. Szukam firmy, która pomoże mi rozwiązać problemy z ubezpieczalnią. Zależy mi na tym, aby w zakresie usług tej firmy była kwestia odszkodowań, a dokładniej dopłaty do zaniżonych odszkodowań czy odkupowanie odszkodowań. Możecie mi coś polecić?
#2016-09-12 07:15:45 

Brix

Użytkownik

Witam, jeśli chodzi o odszkodowania z AC, to mam pewne doświadczenie, bo sam użerałem się z ubezpieczycielem jakiś czas temu i z pomocą przyszła mi firma Avista. Serdecznie polecam ich usługi, bo gdyby nie oni, pewnie do dziś mógłbym pomarzyć o uczciwej kwocie ubezpieczenia! A, i jeszcze jedno. Proszę być wytrwałym w tej walce, bo ubezpieczalnie mają swoich cwanych przedstawicieli, którzy zrobią wszystko, żeby omamić klienta i wmówić mu, że wcale nie powinien dostać pieniędzy, które mu się należą!
#2016-09-12 08:51:12 

Pmpejka

Użytkownik

Cześć! Ja również polecam usługi firmy Avista. Ja miałam problem z odszkodowaniem OC i wszystkie niezbędne informacje, które przekonały mnie do powierzenia sprawy tej firmie znalazłam na stronie avistapolska.pl/odszkodowanie-z-oc i teraz, po zakończeniu sprawy, uważam, że to był najlepszy sposób rozwiązania mojego problemu.
#2016-09-12 10:31:49 

Gardener

Użytkownik

Trzeba było porządnie jeździć, to nie byłoby wypadków i problemów z ubezpieczeniem! Proszę mi wierzyć, wystarczy żeby kobiety nie wsiadały za kierownice i połowa problemów z ubezpieczalniami sama się rozwiąże;) Pozdro!
#2016-09-12 11:29:27 

Lasandra

Użytkownik

A co to za dyskryminacja kobiet?! Niech Pan się w czoło puknie i bzdur nie wygaduje! A wracając do tematu tego wątku… świetnie rozumiem sprawę trudnego ubezpieczyciela, który próbuje wykorzystać naszą nie wiedzę. Ja trzy lata temu walczyłam z ubezpieczalnią i dopiero pomoc firmy zewnętrznej zagwarantowała mi otrzymanie zasłużonej kwoty. Jestem zadowolona z takiego rozwiązania sprawy, bo dopłata do odszkodowania była naprawdę znacząca i całkowicie satysfakcjonująca. Polecam wybrać firmę polecaną na forum albo jeszcze popytać znajomych. Zdziwi się Pani , jak wiele osób ma problem z nieuczciwymi ubezpieczycielami, którzy próbują oszukiwać z wypłatami odszkodowań. Powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015