#2016-09-08 20:01:29 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Cześć, szukam doskonałego miejsca na relaksujący urlop. W tym roku chcę wyjechać sama i wyciszyć się przed ciężkim okresem w moim zyciu. Wody nie są moja naturą, potrzebuję długich spacerów, ale nie wiem w które góry i w jakie miejsce pojechać. Co możecie mi polecić?
#2016-09-08 21:28:22 

Pmpejka

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Annopol

Wiek: 26

witaj, mnie idealnie zrobił pobyt w domkach w Białce Tatrzańskiej, a w rzeczywistości w okolicach Białki. To świetne miejsce właśnie na taki porządny relaks, z możliwością wychodzenia na długie, uspokajające spacery z malowniczymi widokami. Po tygodniu w tym miejscu wróciłam jak nowonarodzona.
#2016-09-08 23:44:59 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Białka Tatrzańska to doskonałe miejsce na odpoczynek – aktywny, ale wyciszający. Polecam!
#2016-09-09 00:40:44 

Dolora

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Poznań

Wiek: 19