#2016-09-07 03:47:24 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Którego psychologa w Warszawie moglibyście polecić? Nie cierpie na nic powaznego, po prostu potrzebuje kilku prostych porad, może zwykłej rozmowy. Liczę że mi pomożecie, pozdrawiam.
#2016-09-07 05:15:37 

freeman35

Użytkownik

Cześć, sprawdzony psycholog w Warszawie którego sam odwiedzałem i czasem nadal odwiedzam ma gabinet na Bielanach ulica Przy Agorze. Numeru nie pamietam wiec musisz sobie poszukać w necie, ale polecam bo naprawde warto. oczywiscie Twoje problemy same sie nie rozwiaza a zycie nie zmieni sie w przeciagu kilku sekund ale nigdzie nie dostaniesz takiej pomocy jak tam.
#2016-09-07 06:01:26 

Rumba

Użytkownik

Zgadza się, przez długi czas szukałam profesjonalnych porad psychologicznych w Warszawie, każdy z nas ma przeciez swoje problemy, wieksze i mniejsze. Koleżanka poleciła mi gabinet o którym pisze kolega, poszłam, spróbowałam i mogę tylko polecić bo rzeczywiście można tam uzyskać kompleksową pomoc. Po każdej wizycie czuje sie taka napompowana pozytywna energią :).
#2016-09-07 08:03:23 

freeman35

Użytkownik

Tez tak mam :), jestem wtedy przekonany ze ze wszystkim sobei poradzę, nie wiem jak to opisać ale coś tam wewnątrz aż rwie się do stawienia czoła życiu i problemom.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015