#2016-09-01 23:30:33 

Zetor

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Zarówno w roli ojca jak i szefa charakteryzuję się empatią i troską. W domu otaczam troską syna, zaś w pracy dla moich pracowników chcę jak najlepiej. Gdy oglądam w telewizji seriale gdzie są wredni szefowie, to bardzo się dziwię. Przecież wszyscy gramy do jednej bramki? Dobra atmosfera w dużym stopniu wpływa na samopoczucie i wydajność, skuteczność pracownika. Teraz zastanawiam się, co oprócz dobrej atmosfery mogę pracownikom dać. Jak ich zmotywować, podnieść na duchu, pomóc się rozwinąć?
#2016-09-02 01:26:21 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Mój Boże, każdy chciałby mieć takiego szefa jak Ty! W mojej poprzedniej pracy relacja szef-pracownik była bardzo mocno napięta i każdy odczuwał presję, która wiązała się z ogromnym stresem i niekiedy nawet z depresją. Ludzie zwalniali się, bo nie mogli wytrzymać humorków szefa. Szkoda, że nie w każdej firmie są tacy szefowie jak Ty.
#2016-09-02 01:39:05 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Może zorientuj się w jakichś szkoleniach dla kadry kierowniczej. Jeśli Twoi pracownicy będą mieli szansę nauczyć się czegoś, to na pewno chętniej będą chodzić do pracy i korzystać z tych okazji, ponieważ będą mieli świadomość, że rozwijająca jest ta ich kariera.
#2016-09-02 03:32:26 

freeman35

Użytkownik

Nie powiedziałeś czym się zajmujesz więc wtrącę, że w mojej firmie szkolenie na temat skutecznej sprzedaży bardzo spodobało się pracownikom i bardzo szybko zacząłem odczuwać efekty, projektując raporty zysków.
#2016-09-02 04:19:17 

Wulkan

Użytkownik

Myślę, że jak ich tak dobrze traktujesz, to nie potrzebują dodatkowej motywacji do pracy. Choć wiadomo, że jak dasz palec, to człowiek zechce całą rękę.
#2016-09-02 06:57:39 

Gardener

Użytkownik

Wejdź na stronę internetową: halibut.pl/ , na której czeka Cię ogromna oferta szkoleń dla firm. Moi pracownicy byli na szkoleniu na temat komunikacji interpersonalnej, ponieważ wiadomo że jest to najważniejszy element relacji międzyludzkich.
#2016-09-02 08:49:14 

Bethany

Użytkownik

Może rób jakieś spotkania integracyjne. Ludzie czasem żyją w błędnym przekonaniu, że w pracy nie może być fajnie. Może jakieś wspólne wyjazdy, na których lepiej się poznacie, polubicie? Jak nieco rozluźnicie tę relacje, to wyniki w pracy będą jeszcze lepsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015