#2016-08-30 23:20:06 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Siemanko! Rozglądałam się troche po necie za firmami, które oferują systemy grzewcze. Mam stary piec na ropę i stwierdziłam, że już dosyć dosłownie wysysał ze mnie kasę, a jeszcze teraz, jak to bywa różnie z cenami paliwa (wiem, wiem, spadło, ale wiadomo, jak to z giełdą). Powiem szczerze, że jest tyle ofert, że ciężko mi jest się na cokolwiek zdecydować. Może Wy pomożecie?
#2016-08-30 23:52:41 

Wulkan

Użytkownik

A trafiłaś może na stronę galmet.com.pl/? To polska firma z 30 letnim doświadczeniem, o ile się orientuję, to mają dużo ciekawych nowości do zaproponowania swoim klientom. Spytać na pewno nie zaszkodzi u nich :)
#2016-08-31 01:30:12 

Maciejka

Użytkownik

Potwierdzam! Sama mam od nich hybrydowe ogrzewanie domu i jestem z niego bardzo zadowolona. Raz, że dużo mniej pieniędzy idzie na paliwo, dwa, że nie było to aż takie drogie, jakby się mogło wydawać (wiadomo, jak wszystko się bieże u jednego producenta, to jest po prostu taniej za pakiet :)), no i nie jest trudne w obsłudze.
#2016-08-31 04:29:30 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Trafiłam też i na tę stronę, ale właśnie nie byłam pewna. A na czym polega to hybrydowe ogrzewanie? Może i u mnie by się sprawdziło?
#2016-08-31 05:36:29 

Maciejka

Użytkownik

Ogólnie mówiąc, jest to zestawienie kilku źródeł energii cieplnej, jak na przykład powietrznej pompy ciepła z piecem gazowym i solarami, z czego na bieżące potrzeby wykorzystywany jest tylko jeden moduł. Czyli jeśli masz np. w domu odpowiednią temperaturę, ale np. potrzebujesz ciepłej wody, to wykorzystywana jest energia z tego źródła, które pochłonie na tę potrzebę najmniej paliwa/energii elektrycznej. Czyli po prostu jest bardziej ekonomiczne.
#2016-08-31 06:25:47 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

O to ciekawe, przyznaję :) I mówicie, że w tej firmie takie rzeczy dostanę?
#2016-08-31 07:53:58 

Maciejka

Użytkownik

No ja u nich zamawiałam i tak jak mówiłam, jestem bardzo zadowolona z działania swojego ogrzewania :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015