#2016-08-18 00:46:34 

jacekwielgus

Użytkownik

moja teściowa jakiś czas temu upadla i z racji swojego wieku ma powazne zlamanie. I musimy jej kupic wozek inwalidzki jeszcze tez nie wiadomo czy nie będzie potrzebny sprzet rehabilitacyjny…. w sumie same problemy. Czy ktos może polecic jakis dobry sklep medyczny?
#2016-08-18 03:12:14 

Lasandra

Użytkownik

Ja robie zakupy tylko w Aba Medica bo dla mnie jest blisko. Mieszkam w Poznaniu i dlatego. Ale można tez zamawiac on line. Nie ma z tym tez problemu zadnego. Tam kupuje inhalatory i na wszelkie problemy z drogami oddechowymi to inhalator jest jak znalazł. Tu można przeczytac wiecej o inhalatorach abamedica24.pl/40-inhalatory i moze jak nei teraz to potem kiedys skorzystasz z takich rzeczy. I w tym sklepie, oni maja calkiem szeroki asortyment to tez możesz kupic przyrządy do rehabilitacji tu wiecej o nich abamedica24.pl/14-przyrzady-do-rehabilitacji- i jak bys cos potrzebowal to sobie zamow. Bo bez takich rzeczy to jednak powrot do zdrowia zajmuje duzo wiecej czasu albo wrecz jest niemożliwy.
#2016-08-18 05:41:08 

jacekwielgus

Użytkownik

Taka rzecz jak wózek inwalidzki to jednak koniecznosc w wielu wypadkach. Oczywiście, ze warto kupować wózki inwalidzkie Ceny są uzależnione od tego ile funkcji ma wózek. Ale jak ktoś nie może się sam poruszać, to wózek inwalidzki jest jak znalazł.
#2016-08-18 08:14:47 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Jak się domyślam twoja tesciowa to osoba leżaca, wiec dobrze by było zadbac o podkłady wielorazowe na łóżko, żeby było higienicznie i czysto. W tym samym sklepie o którym pisala kolezanka wyzej tez je kupisz tu jest link abamedica24.pl/27-podklady-wielorazowe i po prostu wtedy masz czysto i schludnie.
#2016-08-18 10:13:00 

Wulkan

Użytkownik

Na wózku inwalidzkim nie warto oszczędzać, bo on musi być przede wszystkim wygodny i też zwrotny. Bo to ma jeździć, a nie stać w kącie pokoju :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015