#2016-08-11 09:15:08 

Zetor

Użytkownik

Witam. Chccemy jechać ze znajomymi do jakiegoś hotelu w Polsce. W sumie nie mamy jasno określonego kierunku, bo tak naprawdę liczy się to, żę będziemy w swoim gronie ;) Pomyślałem, że może ktoś napiszę tutaj na forum, jakie hotele Wy sobie cenicie itp. to akurat przejyymy Wasze typy i może sami się na któryś z nich zdecydujemy. Mogę więc liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?
#2016-08-11 10:10:49 

miodek

Użytkownik

jeśli chodzi o świetnie wyposażony hotel Płock, ma jedno wspaniałe miejsce, które często odwiedzam ;) byłem tam kilka razy na dłuższym pobycie i mogę bardzo zarekomendować ten hotel. Wspaniały standard i bardzo wiele fajnych atrakcji i różnych miejsc dookoła. Zdecydowanie opłaca się odwiedzić to miejsce ;)
#2016-08-11 11:31:08 

Wulkan

Użytkownik

Ja mogę polecić hotel medi spa ;) akurat często z moją narzeczoną tam jeździmy.. ;) mają w swojej ofercie liczne, bardzo atrakcyjne i fajne zabiegi spa ;) A hotel sam w sobie też jest bardzo okazały ;) świetnie urządzone pokoje, wspaniałe, wygodne i co najważniejsze WIELKIE łóżko.. ;) może akurat sprawdizicie ofertę tego hotelu i to do niego się wybierzcie ze znajomymi ;)
#2016-08-11 11:59:31 

jacekwielgus

Użytkownik

Ja nie raz organizowałem imprezy integracyjne w Płocku i akurat znam bardzo dobrze różne miejsca, gdzie można się dobrze bawić. Polecam ten hotel, można tam się naprawdę swietnie bawić ;) Bardzo fajne miejsce, luksusowe pokoje i świetna atmosfera ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015