#2016-08-09 06:49:29 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Dzień dobry mili Państwo. Rzadko tutaj zaglądam na forum, ale teraz wchodzę, bobym się chciał dowiedzieć do Państwa kilku rzeczy. Mianowicie chodzi dokładnie o to, że szukam informacji o tym, gdzie mogę zabrać swoją rodzinę na obiad. Mój syn do mnie niedługo przyjeżdża w odwiedziny i tak myślę, żeby gdzieś razem pójść. Do tej pory nigdzie razem nie wychodziliśmy, tylko gotowaliśmy w domu, ale tak sobie myślę, że może warto czasami zaszaleć i gdzieś wyjść, zjeść coś dobrego, co ugotował jakiś kucharz wykwalifikowany.
#2016-08-09 08:47:28 

Lasandra

Użytkownik

Tak, dzień dobry. Fajnie , że Pan chce zabrać na taki obiad, to jest zawsze niezła frajda dla wszystkich. Jak rzeczywiście chce Pan wiedzieć, gdzie dobrze i tanio zjeść w Poznaniu to można skorzystać z takich specjalnych wyszukiwarek, które coś tam podsuną.
#2016-08-09 10:28:44 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Super, to bardzo chętnie bym poprosił o link do czegoś takiego, żebym sobie mógł poszukać. Tak sobie myślę, że chętnie nawet bym się dowiedział, gdzie jest duża pizza, żebym przy innej okazji mógł żonie niespodziankę zrobić i ją tam zabrać.
#2016-08-09 10:49:11 

Lasandra

Użytkownik

Taka wyszukiwarka jest dostępna na stronie eat-and-drink.pl/kuchnia-wloska-poznan.html Tutaj akurat są informacje na temat kuchni włoskiej, ale jak Pan lubi ją jeść, to miejsce to na znalezienie dobrej restauracji z takim właśnie jedzeniem będzie idelane. Sama tam często też zaglądam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015