#2016-07-21 11:10:16 

Rumba

Użytkownik

Kochani pomózcie mi prosze i doradźcie jak mam wystroić pokój 6 latka żeby czuł sie tam dobrze, ale jednoczesnie nie chcialabym za 5 lat wymieniac wszystkiego kiedy zacznie dojrzewac i okazesie ze wiekszosc rzeczy po prostu jest zbyt dziecinna. Pozdrawiam.
#2016-07-21 12:33:11 

miodek

Użytkownik

Musisz postawić na uniwersalizm i tyle. Wiadomo – meble powinny byc proste, najlepiej bez zadnych motywów które są dziecinne albo młodziezowe, po prostu normalne. Myślę sobie że może warto byłoby kupić dobrą fototapetę przedstawiającą kosmos albo jakiś krajobraz, widok miasta. Są to piękne rzeczy które wspaniale wpływają na wystrój. Mysle ze taki motyw bedziepasowal tak do pokoju nastolatka jak i dziecka, pzdr.
#2016-07-21 14:30:04 

Magnum

Użytkownik

Dobrze mówisz, tez zdecydowałem ze do pokoju córki najlepiej nada się fototapeta most linowy albo jakis krajobraz. Jak podrosnie to nie bedemusial niczego zmieniac bo są to takie motywy które łatwo komponują się z pozostałymi elementami wystroju. Do tego znalazłem bardzo tani i polecany sklep wiec zamówiłem też fototapetę kuchenną. Żona się ucieszy no i trocheożywie to pomieszczenie bo mam okno od północy i dominują tam same ciemne kolory.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015