#2016-07-15 00:42:31 

Rumba

Użytkownik

Cześć! Szukam sukienek ciążowych. Od kilku dni grzebię w necie ale nic ciekawego nie wpadło mi w oczy. Fakt ze jest tego o wiele wiecejniz dawniej ale wydaje mi sie ze kroje w wiekszosci sklepów nadal są bardziej workowate. Jeśli znacie jakis sprawdzony i porządny sklep to napiszcie proszę gdzie go znajdę.
#2016-07-15 03:32:55 

motorhead

Użytkownik

Witam, robiłem niedawno zakupy dla żony i znalazłem niedrogi sklep z ciekawymi ubraniami, szczególnie skupiłem się na sukienkach bo żona zawsze uwielbiała w nich chodzić. Przejrzyj sobie sama - moromu-sklep.pl/8-sukienki. Mają w sobie coś takiego że na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać że kobiety są w ciązy :)
#2016-07-15 05:33:45 

Rumba

Użytkownik

Własnie o takie ubrania mi chodziło. Nie miałam na myśli ukrywania brzucha bo nie ma się czego wstydzić ale większość sukienek jakie widziałam powodowały że czułabym się jak worek.
#2016-07-15 06:57:13 

Bethany

Użytkownik

Wiem o czym mówisz, większość sklepów sprzedaje kroje nastawione po prostu na codzienny użytek. Raczej dziwnie bym się w tym czuła wychodząc wieczorem albo nawet na zakupy, spacer czy cokolwiek. W sklepie który wkleił kolega mają zupełnie inne podejście dzieki czemu te ubrania tak dobrze wyglądają. Zamawiałam tam ciuchy dla siebie i tak mi się podobają że do dziś leżą w szafie. Nigdy ich nie sprzedam bo czułam się w nich bardzo kobieco i atrakcyjnie.
#2016-07-15 08:05:20 

Rumba

Użytkownik

Zgadza się że te ubrania są zupełnie inne, przełamują stereotypy. Dziękuję za wypowiedzi i link, zakupy już zrobione wiec temat do zamknięcia.
#2016-07-15 08:36:53 

motorhead

Użytkownik

Nie ma za co, niech sie dobrze noszą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015