#2016-07-13 07:47:37 

jacekwielgus

Użytkownik

Czy ktoś mógłby polecić mi sprawdzony i niedrogi ośrodek zajmujacy się profesjonalną rehabilitacją gdzieś nad morzem? Moja żona paskudnie złamała rękę i potrzebna jej porządna pomoc, a z uwagi na to że studiowaliśmy nad morzem, tam się też poznaliśmy ona bardzo lubi te klimaty. Czekam na wasze propozycje :)
#2016-07-13 08:34:40 

Pmpejka

Użytkownik

Moi rodzice jeżdżą co roku do RCV. To nadmorski ośrodek rehabilitacyjny o wysokim standardzie i niskich cenach. Jest to jeden z niewielu osrodków który zapewnia bardzo zróżnicowane terapie na rózne schorzenia dzieki czemu mogą być tam razem. Jeśli chodzi o ceny to są bardzo konkurencyjne, a do obsłudze i wyżywieniu nie można niczego zarzucić. Pozdrawiam i polecam.

#2016-07-13 09:04:38 

Lasandra

Użytkownik

Znam to miejsce z własnego doświadczenia i również moge polecić. Ich turnusy rehabilitacyjne w Polsce należą do jednych z najtańszych, a do tego najlepszych. Sporo jeździłam po róznych ośrodkach ale od paru lat udaję się tylko tam bo czuję że prawdziwie mi pomagają. Zabiegi są przeprowadzane dokładnie i dostatecznie długo aby dawały ulgę na długi czas. Wyżywienie i zakwaterowanie oceniam bardzo wysoko. Jakbyś miał jakieś pytania to się nie krępuj.

#2016-07-13 10:42:32 

jacekwielgus

Użytkownik

Bardzo dziekuje za polecenie. Widze ze mają bardzo pozytywne opinie w internecie i oferują bardzo wiele zabiegów. Wydaje mi się że te których potrzebuje żona na pewno tam mają ale jak mam się upewnić?
#2016-07-13 11:28:06 

Lasandra

Użytkownik

Trzeba poczytać dokumentację lekarską żony. Jesli lekarz nie napisał jakie leczenie zaleca to wyślij ją mailem na adres ośrodka a na pewno powiedzą ci co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015