#2016-07-05 02:36:59 

Dolora

Użytkownik

Witajcie. Postanowiłam założyć temat o erotycznych dodatkach kobiecych ze względu na to, że poszukuję nowych pomysłów na to jak rozpalić na nowo mężczyznę. Po 10 latach małżeństwa nasze pożycie znacznie zubożało, a chciałabym na nowo cieszyć się seksem. Pomyślałam, że nadszedł czas, aby wprowadzić pewne zmiany i nieco uatrakcyjnić te chwile. Podpowiedzcie, jakie wy macie patenty na to, aby wasz facet zdzierał z was ubrania z pożądania.
#2016-07-05 03:07:41 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Nie wiesz jak chłopa rozpalić? Włącz mu dobry, ostry film. Kup sobie erotyczną bieliznę z jedwabiu i działaj. Nie ma nic lepszego jak bielizna. Każdy chłop się napali.
#2016-07-05 03:46:55 

Lasandra

Użytkownik

Witam. Koleżanka ma sporo racji. Nie ma nic lepszego od bielizny, która jest dopasowana do sytuacji. Tutaj trzeba postawić na coś, co więcej pokaże niż zakryje i niekoniecznie musi być to wygodne. W końcu takiej bielizny nie ubierasz na co dzień tylko na wyjątkowe sytuacje łóżkowe. Ja proponuję prócz bielizny jeszcze specjalne komplety erotyczne, albo strój niegrzecznej pani policjant, pielęgniarki itp. Ja, co prawda nie miałam okazji się jeszcze tak przebierać, ale z chęcią rozważę taką opcję. Chociaż namawiałabym faceta, żeby też mi urządził małe show w przebierankach.
#2016-07-05 05:54:56 

czternasta

Użytkownik

Hej laski. To całkiem normalne, że kreujemy z siebie kobiety bardziej seksy i piękne. Gdyby tak nie było, żadna z nas nie robiła by sobie make upu. Jeśli mam coś polecić erotycznego rozpalającego zmysły i potęgującego erekcję to radziłabym przejrzeć tą stronkę lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=227 . Moim skromnym zdaniem facet będzie wniebowzięty po takiej prezentacji.
#2016-07-05 07:27:02 

freeman35

Użytkownik

Oj dziewczyny widać wyobraźnia was bardziej ponosi niż nas. Najważniejsze to podobać się facetowi w negliżu. Nawet najlepsza bielizna nic nie zdziała jeśli nic ze sobą nie zrobicie. Jeśli podobasz się mężowi nago to z pewnością przebieranki nie będą ci potrzebne. A takie występy to raczej oglądamy w klubach go-go, niż w domu. Pozdro
#2016-07-05 08:10:15 

Gardener

Użytkownik

hehe, a ja jestem za tym, aby babki się przebierały i kusiły!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015