#2016-06-26 23:02:56 

Maciejka

Użytkownik

Jakie są wasze spostrzeżenia odnośnie wykonywania mebli na zamówienie w Katowicach? Czy to się opłaca, w jakich sytuacjach lepiej jest skontaktować się z projektantem, a w jakich udać się do sklepu? Czyli jakie plusy a jakie minusy tworzenia mebli konkretnie pod dane pomieszczenia?
#2016-06-27 01:33:00 

miodek

Użytkownik

Osobiście uważam że warto, ale wpierw trzeba dokładnie przemyśleć czego oczekujemy. Jeśli nie mamy żadnego poglądu na wnętrze i trudno opisać jak na codzień użytkujemy mieszkanie/dom to będzie trudno.
#2016-06-27 01:46:40 

Pmpejka

Użytkownik

Wyrzucanie pieniędzy w błoto, to ma być Twój dom więc daj mu cząstkę siebie. Może wszystko nie będzie tak ergonomicznie rozłożone jakby to zrobil profsjonalista ale chyba o to chodzi we wlasnym kącie?
#2016-06-27 03:52:52 

freeman35

Użytkownik

Korzystałem z usług bardzo fajnych ludzi, którzy w zasadzie wyciagneli ze mnie moja osobowosc i dokladnie odzwierciedlili to w moim mieszkaniu. Nie wiem jak to inaczej opisać, bo pomimo mojego braku otwartosci i sceptycyzmu potrafili zrobic cos co odbija moje wnetrze. Poczytaj sobie na monodesign.com.pl/about-us-grid/ bo naprawdę warto. Zajmują się nie tylko projektowaniem, ale również wykonaniem i nadzorem, dzięki temu masz pewność, że to co zamawiasz zostanie w 100 proc. odzwierciedlone w rzeczywistości.
#2016-06-27 05:59:21 

jacekwielgus

Użytkownik

to o czym piszesz powinno stanowić główny cel pracy projektantów – wyciągnąć z nas cząstkę i przełożyc na wnetrze domu. architektura wnętrz Katowice, Warszawa, czy Gdańsk to branża trudna, bowiem i rynek jest bardziej wymagający w większych miejscowościach, ale dobry specjalista jest warty ściągnięcia nawet z drugiego końca Polski.
#2016-06-27 08:53:02 

Lasandra

Użytkownik

Oczywiście że się opłaca, bo dopasowane meble do Twojego użytku i wymiarów pomieszczeń to nie dość że fantastyczny wygląd to duża oszczędność miejsca, którego gotowe meble nigdy nie wypełnią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015