#2016-06-27 02:22:56 

jacekwielgus

Użytkownik

Dzień dobry, niedawno założyłem firmę, zamierzam rozpocząć sprzedaż internetową wyrobów papierniczych. Oprócz tego często będę musiał wysyłać umowy i faktury do innych miast. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę kurierską? Na początku działalności nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia przesyłek czy inne niedociągnięcia. Zależy mi na solidnej firmie, która zaproponuje atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Z góry dziękuję za podpowiedzi!
#2016-06-27 03:03:33 

Rumba

Użytkownik

Witam, również prowadzę firmę i jednym z elementów jej działalności jest właśnie wysyłka paczek do klientów. Znajomy polecił mi rozejrzeć się wśród firm brokerskich i tak właśnie zrobiłam i trafiłam na 2send, jak dla mnie rewelacja!
#2016-06-27 04:36:10 

Bethany

Użytkownik

Też korzystalam z ich usług Wcześniej nie miałam pojęcia, że w tak prosty sposób można odszukać oferty firm kurierskich, które proponują naprawdę tanie przesyłki, zaoszczędziłam sporo czasu i pieniędzy.
#2016-06-27 05:31:28 

freeman35

Użytkownik

Witaj, to prawda, serwisy brokerskie sie sprawdzaja. Po uzupełnieniu kilku danych takich jak rozmiar, waga itp., można dowiedzieć się jaki jest koszt przesyłki w roznych firm. Oferty te można porównać w zamieszczonej na stronie porównywarce, a następnie wybrać najatrakcyjniejszą propozycję.
#2016-06-27 08:00:06 

Magnum

Użytkownik

Z tego co się orientuję oferują swoje usługi zarówno klientom prywatnym, jak i firmowym. Ponadto istnieje możliwość monitorowania swojej przesyłki, niezwykle przydatna opcja w przypadku prowadzenia firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015