#2016-06-24 00:11:58 

zawieszona_w_ciszy

Użytkownik

Szukam jakieś ciekawej inspiracji na aranżacje łazienki. Łazienka jest nieduża, ma jakieś 5m2 powierzchni, także niewiele miejsca na popisy, ale zawsze coś można z tego wycisnąć. Łazienka jest w starym budownictwie, razem z toaletą, jedno wejście. W tej chwili na dwóch ścianach są kafle do połowy wysokości, jest niezabudowana wanna, którą chciałabym zamienić na brodzik, jest WC i umywalka. Na podłodze też są kafle.
#2016-06-24 02:26:32 

obłoczek

Użytkownik

Zamierzasz ją całą przebudowac czy tylko chcesz wprowadzić jakieś drobne zmiany, bez zrywania kafelek, bez wymiany armatury, bez zmiany układu połozenia poszczególnych przedmiotow? Cennik usług glazurniczych może być w tym przypadku bardzo różny. Taniej będzie, jak będziesz wymiała tylko same kafle, drożej jak będziesz chcila przebudowac całośc.
#2016-06-24 05:18:07 

zawieszona_w_ciszy

Użytkownik

Chyba jakoś niejasno to napisałam:) Oczywiście chodzi mi o całkowitą przebudowę. Przede wszystkim szukam jakiegoś pomysłu na wystrój kolorystyczny. Strasznie podobają mi się białe i ogólnie bardzo jasne kafle. W sklepach jest tyle produktów, że trudno się zdecydować, dlatego pomyślałam, że poszukam podpowiedzi w Internecie. Jakie są wasze pomysły na łazienki.
#2016-06-24 06:31:45 

motorhead

Użytkownik

Jasne łazeni są bardzo łądne, tylko musisz zatrudnic jaks dobra firme, która je polozy. Inaczej szkoda wydawac kasy na dobrej jakości material. Sprawdź sobie oferte firmy glazurnictwociszewscy.pl/. Na ich stronie masz jeszcze galerie z zdjeciami zrobionych lazienek, także jeszcze cos może wpasc ci w oko.
#2016-06-24 08:05:49 

freeman35

Użytkownik

Ja jestem zwolennikiem łazienek w ciemnych kolorach, ale przecież każdy ma swoje gusta, a z nimi się nie dyskutuje:) Wrócę jednak do poruszonego tematu wykonawstwa. Kolega wyżej ma sto procent racji. Tak naprawdę to właśnie to jest najważniejsze. Nawet jak kupisz tańsze płytki i ktoś je równo położy to efekt końcowy będzie bardzo pozytywny.
#2016-06-24 10:50:05 

zawieszona_w_ciszy

Użytkownik

Przejrzałam sobie tę ofertę glazurnictwociszewscy.pl/oferta/ i rzeczywiście bardzo wszechstronna. Może nie będę musiała już szukac innego wykonawcy remontu;) Co do samych kafelek to już się zdecydowałam na jasne, dosyć duże kafle i na podłogę i na ściany. Zamówiłam tez już brodzik, także jak tylko dogadam się z wykonawcą to zaczynam remont:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015