#2016-06-23 04:50:42 

Bethany

Użytkownik

Cześć. Macie jakieś rady, wskazówki na temat urządzania wnętrz? Lepiej samemu, czy z projektantem? Gdzie znajdę jakieś rady od ekspertów? Może macie swoje pomysły jakieś na fajne wnętrza?
#2016-06-23 07:45:03 

Rumba

Użytkownik

Mój patent na ciekawy wystrój wnętrz to zdecydowanie handmade. Mam od dziecka artystyczną duszę i od kiedy mam gdzie się wyżywać artystycznie, to eksperymentuje. Mam obecnie w domu całą masę zrobionych przeze mnie figurek, drewniane meble są odnowione techniką decoupage, nawet ściany pomalowałam sama w ekstra wzór. Wystarczyło zrobić kilka szablonów, wziąć spraye i teraz w pokoju mojego maleństwa jest nocne niebo, a w kuchni mamy hawajskie kwiaty :D
#2016-06-23 09:00:10 

jacekwielgus

Użytkownik

Jeśli sama nie masz, jak to koleżanka wyżej określiła „artystycznej duszy”, to polecam raczej znaleźć we Wrocławiu dobre biuro architektoniczne,. Ludzie mogą mówić, że to dodatkowy wydatek, ale to jest przecież nic w porównaniu z kwotami, jakie idą na całą budowę. Nie ma co psuć spektakularnego efektu przez skąpstwo na finiszu. Z resztą to wcale nie jest takie drogie.
#2016-06-23 09:16:32 

freeman35

Użytkownik

Ciekawe porady znalazłem na stronie biura architektonicznego z Wrocławia, które robiło mi i projekt domu i potem aranżację. Jeśli szukasz wskazówek to tam są przydatne artykuły napisane prostym językiem yvdesign.pl/wiedza1/. Mam nadzieję, że się przyda!
#2016-06-23 10:19:36 

miodek

Użytkownik

Pamiętaj też, że projektant zrobi swoją aranżację tylko raz i nawet jeśli będziesz zachwycona tak, że mogłabyś go wychwalać pod niebiosa, to w końcu na pewno będziech chciała wprowadzić zmiany. Wtedy można szaleć z farbą, wymieniać meble itp. To jest właśnie mój patent. Pierwszy projekt od profesjonalisty, a jak później coś dodawać, to już samodzielnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015