#2016-06-16 21:33:24 

Brix

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Tarnów

Wiek: 22

Moja żona szuka designerskiego roweru. Niedługo ma urodziny i chciałem jej zrobić niespodzianke. Czy możecie coś polecić w tym zakresie?
#2016-06-16 22:20:33 

Rumba

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Radom

Wiek: 34

Ja marzę o rowerze Schwinn w Poznaniu już taki widzialam i jest mega czaderski. Świetne wygląda, ma nowoczesny dezajn, a przede wszystkim jest super wygodny. Producent tych rowerów dba o każdy szczegół, dziki temu estetyka tych jednośladów jest na wysokim poziomie. Twoja żona powinna być zadowolona.
#2016-06-17 00:03:59 

Gardener

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Warszawa

Wiek: 40

Zgadzam się z przedmówczynią. Kupiłem mojej żonie taki rower i tobyła druga najlepsza decyzja w moim życiu, poza ślubem znią :-) od tamtej pory niemogę sprawić jej przyjemniejszego prezentu – rower Schwinn przebił wszystko
#2016-06-17 00:56:45 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

ja z kolei dla odmiany polecam odpowiednie rowery Le Grand, które doskonale łączą klasykę z nowoczesnością i pozwalają na komfortową jazdę jednośladem. Ponadto – posiadają solidne zabezpieczenie łańcucha, co daje bezstresową i wygodną jazdę – nawet w zwiewnych sukienkach.
#2016-06-17 01:05:17 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Racławice

Wiek: 27

jak dlamnie rowery le grand dominujom, bo posiadają pełne błotniki i dobre amortyzatory, co ułatwia pokonywanie wysokih krawężników bez uszkodzenia sprzętu.
#2016-06-17 01:59:11 

Wulkan

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Lębork

Wiek: 33

Najlepiej wybrać tradycyjny zwykły rower bez żadnych udziwnień i problem zgłowy.
#2016-06-17 02:48:45 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Racławice

Wiek: 27

po co kupować stary model skoro można mieć nowy, dostosowany do nowoczesnego stylu i potrzeb człowieka. A swoja droga chyba żony nie masz skoro zafundowałbys jej stary model. Ja swojemu męzowi nie popusciłabym takiego prezentu.
#2016-06-17 03:19:37 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

racja – stary model, to jeszcze żona gotowa ci zarzucić, że ją tez tak traktujesz. Lepiej uważaj.
#2016-06-17 05:04:10 

Magnum

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 37

po twoim zapytaniu nie bardzo wiadomo jakiego design szukasz – może chodziło o model bardziej wyczynowy, do tego polecam rowery Cube Poznań i okolice zostaly już zalane ich wyścigowym designem. Chyba wszyscy miłośnicy hardtrail już posiadają te modele.
#2016-06-17 06:01:17 

Bethany

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Ińsko

Wiek: 24

rowery cube są idealne, ale do jazdy wyczynowej albo do ścigania się. Myślę, że nie o to chodziło koledze.
#2016-06-17 08:54:50 

Brix

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Tarnów

Wiek: 22

Dla żony cube raczej się nie nada, ale mnie poważnie zainteresowałeś tą informacją. Grubo zacząłem się zastanawiać nad zakupem tego modelu.
DODAJ ODPOWIEDŹ