#2016-06-08 03:07:47 

Rumba

Użytkownik

Cześć wszystkim! Planuje wyjazd z ekipą na wakacje po Polsce i potrzebujemy namiary na jakąś wypożyczalnię, która ma auta po pierwsze z klimatyzacją ( to w końcu lato :)) a po drugie takie, które nam się w srodku Polski nie rozwali i nie będzie problemów. Macie jakieś pomysły albo wynajmowaliście gdzies?
#2016-06-08 05:48:51 

Bethany

Użytkownik

U mnie to był wynajem tylko na weekendową wycieczkę w góry, ale samochód nie zawiódł więc też bym Ci poleciła firmę AKM. Mają salony chyba w kadym większym mieście w Polsce i nie wiem na ile osób ty bys chciała, ale w ofercie mają też busy, co się rzadko zdarza
#2016-06-08 06:06:06 

motorhead

Użytkownik

Albo właśnie to polecane przez panią wyżej albo ewentualnie jakaś inna z luksusowymi samochodami, ale to napewno będzie drozej. Dlatego jeśli ci zależy na lepszych cenach to AKM jest dobrym wyborem. Bardzo miła obsługa tak poza tym – ja nie jesteś przekonana jaki chcesz model czy markę to podpowiadają i pomagają w wyborze najbardziej komfortowego. To taki najczęściej wybierany wynajem aut w Warszawie, z tego co mi znajomi mówili
#2016-06-08 07:53:23 

Lasandra

Użytkownik

Eeej a może macie jakichś znajomych do wypożyczenia na kilka tych dni za free? Bo tak to pół kasy stracicie na auto a jeszcze paliwo – odradzam!
#2016-06-08 09:02:55 

miodek

Użytkownik

Gdziekolwiek byś wypożyczyła w końcu to sprawdź wszytsko przed odjazdem – łącznie z tą wymarzoną klimatyzacją. Czasem coś działa chwile, a potem w trasie nawala,w końcu to nie są nowe auta zazwyczaj…. Albo najlepiej z pracownikiem jakąś próbną rundkę zrób – jatak robiłem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015