#2016-06-08 01:14:03 

Maciejka

Użytkownik

Witam Was. Każdemu w życiu może się nie ułożyć i niestety tym razem padło na mnie. Więc jestem nieszczęśliwą mężatką, która się męczy ze swoim mężem, który żyje w jakiejś iluzji, że niby mamy idealny związek. Tyle, że on nie ma nic związanego z ideałem. Dzień w dzień się męczę. Chciałabym to po prostu skończyć, tylko nie wiem jak…
#2016-06-08 03:14:44 

miodek

Użytkownik

Jest proste rozwiązanie… wpisz sobie w wyszukiwarce na przykład: adwokat Łódź rozwód, jestem przekonany, że dzięki temu znajdziesz tyle informacji na temat tego, co możesz zrobić, że będziesz w nich aż przebierać… po prostu się rozwiedź, bo Twój post brzmi też, jak miałabyś się pozbyć męża :P
#2016-06-08 03:25:03 

Maciejka

Użytkownik

Nie no… nic niecnego mi nie chodziło po głowie… może bardziej chodziło mi po prostu o to, jak założyć taką sprawę rozwodową.
#2016-06-08 06:03:25 

miodek

Użytkownik

Trzeba po prostu sięgnąć po rzetelne informacje. Dostarczają ich specjaliści od prawa rodzinnego, np. w necie. Na pewno ich nie brakuje w naszym mieście. Ja niedawno uzyskałem informacje o odszkodowaniach komunikacyjnych w Łodzi, które były dla mnie bardzo przydatne, bo niestety, ale facet mi skasował cały przód. Kwestia tego, by ruszyć się z kanapy i poszukać ;)
#2016-06-08 08:57:27 

Maciejka

Użytkownik

Eh… mężczyźni… na Was nigdy nie można liczyć. Dobra, poszukam sobie sama. Cześć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015