#2016-06-06 03:00:22 

miodek

Użytkownik

Cześć Wam. Wraz ze szwagrem postanowiliśmy remontować dom, w którym wspólnie mieszkamy. Chcemy kupić sprzęty, komplet szlifierek i inne tego typu rzeczy sprzęt. Ktoś na tym forum zna się na sprzętach tego typu i potrafi coś konkretnego doradzić? Nie będę ukrywał, że wolę zawsze zaczerpnąć opinii innych niż potem kupic coś w ciemno i żałować, że wydałem pieniądze, gdy mogłem mieć coś lepszego. Także pomożcie i poświęccię trochę czasu aby coś doradzić.
#2016-06-06 04:05:39 

Zetor

Użytkownik

Proszę: oferta.tech-poznan.pl/elektronarzedzia pod tym adresem znajdziesz zestaw świetnych elektronarzędzi ;) Bardzo lubię u nich robić zakupy bo mają świetną ofertę ;) Ogólnie to bardzo fajna stronka u nich jest na internecie i warto u nich zamówić sprzęt ;)
#2016-06-06 05:34:31 

jacekwielgus

Użytkownik

Fajny ten sklep ;) Mam zamiar zamówić tam szlifierkę kątową ;) W sumie przez przypadek trafiłem na ten wątek, a tu taka miła niespodzianka. Na ogół po forach nie siedzę, bo mi się kojarzą z trollowaniem, hejtem itp.. miłe zaskoczenie i może w przyszłości też skorzystam z pomocy forumowiczów :P
#2016-06-06 08:32:13 

Magnum

Użytkownik

Ten wątek mi przypomniał, jakie poważne remonty mnie niedługo czekają. Nie dość, że jest do wyremontowanie całe pierwsze piętro, to jeszcze skąd na to wszystko wziąć pieniądze.. masakra
#2016-06-06 10:31:42 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Nie ma tragedii z remontami ;) jak robisz u siebie, to zawsze możesz robić przerwy, oddalać w czasie dalsze prace itp. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015