#2016-06-03 02:28:25 

freeman35

Użytkownik

Witam. Zakładam temat dla żony. Zupełnie nie wiemy jak zaaranżować kuchnię. Jak oglądamy propozycje internetowe to wiele nam się podoba, wiele nie. Nie mamy jakoś konkretnego stylu, ani wizji, a remont już nas goni. Głównie nie wiemy jakiego typu meble zamówić. Chcieliśmy zaaranżować coś w intonacji nowoczesnej, aczkolwiek nie wykluczam, że klasyczne dodatki też świetnie wyglądają. Mamy jednym zdaniem totalny mętlik aranżacyjny. Podzielicie się opiniami o waszych kuchniach lub planach dekoracyjno-aranżacyjnych. Pa
#2016-06-03 05:10:14 

czternasta

Użytkownik

Witaj. Myślę, że nie ma co tak panikować. Fajne plany aranżacji kuchni w Poznaniu oferuje wiele firm! Wystarczy tylko rozejrzeć się po necie. Mnie osobiście ujmują blaty typu Egger Poznań mieszkam niedaleko miasta, więc całym sercem polecam. Blaty na wysoki połysk, efektowne, świetnie dopasowane do nowości jak i do klasycznych babcinych projektów. Dla mnie super.
#2016-06-03 05:29:37 

jacekwielgus

Użytkownik

Witaj. Myślę, że jest w czym wybierać. Mnie osobiście podobają się blaty granitowe, ale wiem, że nie każdego stać, by zakupić na przykład 2, 3 m takiego blatu. Dobrze wyglądają także płyty z drewna w Lublinie jest filia dobrego sklepu SAS SC, gdzie można takie znaleźć. Drewno jest bodajże zabezpieczone, więc nie ma obaw, że się zaleje czy będzie łatwopalne. Gdybym to ja remontował kuchnię do mebli na wysoki połysk to kupiłbym do tego właśnie granit albo drewno.
#2016-06-03 05:51:50 

Agnieszka Bieluch

Użytkownik

Cześć wam. Ja podobnie jak kolega przede mną. Zakochana jestem w granicie. Jeśli chodzi o ciekawe propozycje to myślę, że tutaj można znaleźć mnóstwo inspiracji sassc.com.pl/site/productDetails?productId=2 . Jak dla mnie fajnie to wygląda. Ja też gdybym remontowała to..ale nie remontuję ;P
#2016-06-03 08:03:36 

Zetor

Użytkownik

Hej wszystkim. Ja tam poleciłbym zwyczajne blaty kuchenne wykonane ze sklejki. Teraz przecież w sklepach jest tyle wzorów, że naprawdę jest w czym wybierać. A meble to podobnie uważam. Przejedź się do dobrego sklepu meblowego i wszystko się samo znajdzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015