#2016-06-02 00:36:09 

freeman35

Użytkownik

Cześć. Czy moglibyście mi może polecić dobry sklep internetowy z butami męskimi ? Zależy mi na tym, żeby to był sklep w miarę tani, żeby był duży wybór tego obuwia i żeby tez już jakąś renomę miał, bo ja nie ufam, jak coś nie jest sprawdzone.

#2016-06-02 03:34:07 

Tomasz_Olech

Użytkownik

Tanio, z dużą renomą i duży wybór, to może być tylko jeden sklep. Polecam Ci ze swojej strony awangardashoes.pl miejsce, które ostatnio odwiedzam najczęściej, bo ciągle się nie mogę napatrzeć na te wszystkie buty, które oni tam mają. Ciągle tylko nowe kupuję, zaraz mi się miejsce skończy w szafie. Ale to dobrze, przynajmniej mam w czy chodzić, a nie tylko jedna para w kółko ta sama. :P
#2016-06-02 06:02:55 

freeman35

Użytkownik

O, o. Właśnie o taki sklep mi chodziło Teraz to i ja też będę tam wchodził i co chwilę kupował nowe buty. No, ale tak jak mówisz, co jakiś czas trzeba nowe kupić, żeby w tym samym ciągle nie chodzić. No i widzę, że cenowo też całkiem to wygląda.
#2016-06-02 06:45:20 

Pmpejka

Użytkownik

Ale się cieszę, że i panowie do tego sklepu zaglądają, bo od jakiegoś czasu to jest, w którym ciągle robię zakupy. No i poświadczyć mogę, że naprawdę sklep jest sprawdzony i wybór jest bardzo duży. Jeśli chodzi o kozaki sklep internetowy, o którym mowa, naprawdę świetnie daje radę i zawsze jestem zadowolona ze wszystkiego, co tam kupiłam już do tej pory.

#2016-06-02 07:55:30 

freeman35

Użytkownik

A powiedz mi ,bo mója żona o to pyta. Czy te wasze baleriny można też dostać? I czy je też możesz polecić, czy raczej tylko kozaki?
#2016-06-02 08:54:16 

Pmpejka

Użytkownik

Oczywiście, że mogę polecić. Wystarczy wejść na stronę i zobaczyć, jaki mają świetny wybór balerinek. Nigdzie indziej żona takich nie znajdzie, więc jak najszybciej jej oddaj komputer i niech kupuje. Akurat pora letnia się zbliża coraz większymi krokami, to będzie mogła sobie piękne pary nakupić. Tak, jak ja to właśnie robię. :P

#2016-06-02 09:26:43 

freeman35

Użytkownik

No to rzeczywiście nie mam wyjścia, jak tylko oddać komputer żonie i pozwolić jej kupować baleriny. Dziękuję Wam za linki i informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015