#2016-05-24 04:51:26 

jacekwielgus

Użytkownik

Cześć Wam! Mam do Was pewną sprawę, otóż, tak od pewnego czasu czytam sobie trochę o alkomatach itp. zastanawiam się, czy taki sobie nie kupić.. co o tym myślicie? Ktoś z Was ma alkomat i go używa często? Jakieś przemyślenia?
#2016-05-24 05:34:17 

Tomasz_Olech

Użytkownik

No ja zainwestowałem w profesjonalny alkomat półprzewodnikowy i jestem mega z niego zadowolony. Nie dość, że wiem kiedy mogę wsiąść za kółko, to jeszcze dzięki niemu uratowałem kiedyś swojego kolegę. Przyszedł bowiem do mnie sprawdzić, czy może prowadzić i się okazało, że nie mógł i nie jechał.. a akurat wtedy strasznie sprawdzali kierowców, bo długi weekend był.
#2016-05-24 06:41:42 

jacekwielgus

Użytkownik

No ja jestem taki, że lubię sobie często wypić piwko lub więcej :P w ciągu dnia i wiadomo, że się super czuję i mnie to nie rusza, ale jednak dobrze jest wiedzieć kiedy mogę jechać, a kiedy nie. Może mi polecisz jakąś dobrą stornkę, z której mógłbym zamówić alkomaty? Na pewno się przyda. Pozdrawiam!
#2016-05-24 07:22:57 

Tomasz_Olech

Użytkownik

No ja zamawiałem alkomat na https://kalibrujemy.pl/ mają super ofertę na tej stronce, oferują również serwisowanie itp. poczytaj sobie na tej stronce i zobaczysz sam, że fajne rzeczy tam mają itp. a co samego alkomatu to się nawet nie zastanawiaj, bo zobaczysz, że Ci się nie raz przyda. Dobra inwestycja na bardzo długi czas.
#2016-05-24 09:30:10 

jacekwielgus

Użytkownik

No skoro tak piszesz, to mnie przekonałeś.. fajna ta stronka ;) może faktycznie z niej zamówię. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015