#2016-05-19 09:03:08 

czternasta

Użytkownik

Witam wszystkich, szukam firmy świadczącej usługi IT dla małych firm. Zalezy mi na niedrogich i profesjonalnych usługach i dużym doświadczeniu. Pracuję na bazach danych klientów wiec wszelkie wycieki i problemy które są związane z narażeniem danych osobowych są po prostu niedopuszczalne. Jeśli znacie firmę która może mi pomóc w organizacji i bezpieczeństwie to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
#2016-05-19 11:51:17 

freeman35

Użytkownik

Mogę polecić firmę Wieża z Warszawy która zajmuje sie kompleksowymi usługami IT dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Mają taki bardzo fajny program modułowy do zarządzania wszystkimi aspektami działania firmy – ERP Optima, polecam poczytać sobie o nim tutaj: wieza.pl/oprogramowanie/erp-optima.html. Po kilku latach współpracy mogę powiedzieć że nie miałem problemów z żadnym z proponowanym przez nich rozwiazań, ani z samą firmą. Wszystko zrobione na czas, jeśli pojawiła się jakaś awaria albo potrzebna była pomoc, doradztwo to bardzo szybko zjawiali sie na miejscu i pomagali. Zaangażowani, pozytywni ludzie jednym słowem :).
#2016-05-19 12:00:24 

Wulkan

Użytkownik

Znam ten program i uwazam go za jeden z najlepszych. Najfajniejsze w nim jest to że działa w sposób modułowy czyli poszczególne jego cześci są podzielone na aplikacje które w miare potrzeb można włączać i wyłączać. To bardzo użyteczna rzecz bo nie zaśmieca pamięci komputera wielkim programem z którego tylko czesciowo sie korzysta. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015