#2016-04-28 06:00:51 

miodek

Użytkownik

Witam mielismy miec fajna wycieczke z rodzina w wakacje a skonczylo sie tak ze zepsulo sie zawieszenie. Wstepnie mechanik powiedzial ze jest do zrobienia tylna os ale za bardzo mu nie ufam takze chcialbym znalexc fachowcow ktrozy konkretnie sie tym zajmuja. podobno najczesciej trzeba zrobic wymiane na nowa kiedy pojdzie belka Laguna jest takim autem awaryjnym jesli chodzi o belke dlatego podobno sa specjalisci ktorzy konkretnie maja zregenerowane osie do laguny i naprawiaja wymieniaja. bede wdzieczny za namiary
#2016-04-28 07:40:18 

motorhead

Użytkownik

Niestety rzeczywiscie Renault czyli popularna Renata ma taka przypadlosc ze poprzecznica jest slaba i czesto jest do regeneracji wlasnie. wiem co mowie bo mialem stara lagune kiedys. troche napraw z nia bylo. na szczescie szybko znalazlem fachowcow od tylnej belki moge ci podeslac namiary do nich na priva
#2016-04-28 08:01:07 

Tomasz_Olech

Użytkownik

a mi ostatnio poszla belka skrętna w Renault Kangoo czyli samochodzie z ktorego korzystam podczas robienia dostaw do sklepow bo mam firme dystrybucyjna. i teraz mam problem czy to auto tak sprzedac czy moze zainwestowac w regeneracje podobno to dosyc szybko idzie i maja gotowe nawet sprowadzone belki do tych aut wiec sie zastanawiam
#2016-04-28 08:21:13 

jacekwielgus

Użytkownik

warto robić regeneracje, ja moim autem bo takim zabiegu smigam juz piec lat i nic sie do tej pory na szcześcioe nie zepsuło :)
#2016-04-28 09:28:39 

Magnum

Użytkownik

ludzie mysla ze auta sa niesmiertelne i wielce narzekaja kiedy trzeba cos naprawic i wydac pieniadze a taki samochod 15-letni to czasem az dziw ze tak dlugo sie nie psul! :) wiec nie marudzic tylko naprawiac ladnie :) belka to nie jest jeszcze taka tragedia gorzej by bylo gdyby silnik caly sie rozwalil na przyklad no nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015