#2016-04-28 04:42:28 

motorhead

Użytkownik

Szukam firmy która zajmuje się sprzedażą wytrzymałych betonowych zbiorników z dostawą do domu. Przede wszystkim chciałbym dostać coś w dobrej cenie bo nie zamierzam wydawać zbyt dużo na zbiornik. Atesty unijne no i oczywiście szczelność też jest dla mnie istotna gdyż domy które buduję idą na sprzedaż więc nie mogę mieć żadnych kłopotów z oddaniem budynków. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
#2016-04-28 05:03:37 

Rumba

Użytkownik

Dobre i niedrogie zbiorniki na szambo z betonu mają tutaj: spszamba.pl. Kupowałam z narzeczonym dwukomorowy zbiornik chyba z dwa lata temu i wszystko działa jak należy. Nic nie śmierdzi, nie ma wycieków i pęknieć. Daję plusa ;)

#2016-04-28 06:37:35 

miodek

Użytkownik

Cześć, miałem swojego czasu problem bo szukałem zbiornika na szambo z betonu w Rybniku i niestety nic nie mogłem znaleźć. Oferowano mi z kręgów, ale mnie interesował jednolity betonowy. Kolega podrzucił mi namiary na firmę o której piszesz i przywieźli mi do domu bardzo gruby i solidny zbiornik który do dziś świetnie sie sprawuje. Mogę tylko polecić bo firma jest naprawdę dobra i sprwdzona a co najwazniejsze godna zaufania.
#2016-04-28 08:33:49 

motorhead

Użytkownik

Dziękuję za pomoc, bo takiej firmy szukałem. Też mi proponowali szambo z kręgów ale nie chcę sie w to bawić bo wiadomo ze predzej czy pozniej zacznie przeciekac przy takiej ilosci łączeń. Słyszałem za to zame dobre opinie o zbiornikach z betonu, wiec jesli jeszcze jakas firma mi go przywiezie i położy na odpowiednim miejscu to bedzie super.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015