#2016-04-26 19:59:36 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Chciałabym się zorientować, gdzie można kupić modne meble do mieszkania wysokiej jakości, najlepiej polskiej produkcji?
#2016-04-26 21:28:29 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

A szukasz mebli w jakiejś konkretnej okolicy czy też wolałabys kupić je przez internet?
#2016-04-27 00:23:34 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Wolę sprzedaż internetową, bo w mojej najbliższej okolicy nie znalazłam odpowiadającego mi salonu z meblami. W tych salonach , które odwiedziłam, przewaznie cos mi nie odpowiadało – albo jakość mebli, albo cena, albo też ich wygląd. Zalezy mi, żeby sprzedawane meble nawiązywały do aktualnych trendów.
#2016-04-27 00:57:45 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Masz dość wysokie wymagania. A jakie meble najbardziej cię interesują? Może będę mógł pomóc.
#2016-04-27 02:41:08 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Zawsze poszukuję produktów wysokiej jakości w dobrej cenie. A teraz najbardziej interesują mnie komplety stołów i krzeseł do salonu.
#2016-04-27 04:54:31 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Ciekawa oferta nowoczesnych stołów i krzeseł z drewna znajduje się pod adresem internetowym sklep.meblesedia.pl/stoly-i-krzesla . Są to produkty wysokiej jakości. Producent tych zestawów prowadzi sprzedaż internetową. Ceny według mnie są OK, ale to tylko moje zdanie.
#2016-04-27 05:58:10 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

Dzięki za link. Trudno się z toba nie zgodzić - zestawy rzeczywiście są nowoczesne i dobrej jakości. Cena tez nie jest wygórowana. Spodobał mi się zwłaszcza zestaw złożony z dużego bukowego stołu oraz sześciu krzeseł z ładnymi, zielonymi obiciami. Cena – niecałe trzy tysiące złotych za cały zestaw jest na moją kieszeń. A wiesz może, czy ten producent sprzedaje również nowoczesne łóżka do sypialni?
#2016-04-27 08:57:04 

freeman35

Użytkownik

Posty: 102

Skąd: Olsztyn

Wiek: 35

Ciesze się, że stoły i krzesła spełniaja twoje oczekiwania. A jeśli chodzi o łóżka, to wiem, ze producent również ma je w ofercie, bo sam je niedawno oglądałem. Mam zapisany w zakładkach link - sklep.meblesedia.pl/lozka-tapicerowane . Co sądzisz o tej propozycji?
#2016-04-27 09:48:54 

Lasandra

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Racławice

Wiek: 27

No powiem ci, ze jestem mile zaskoczona. Nowoczesne łóżko tapicerowane to coś, co bardzo mi pasuje. Cena od około – 900 do 1500 złotych za sztukę też mi odpowiada. Są też droższe modele, no ale nie zalezy mi na bardzo luksusowych posłaniach.
DODAJ ODPOWIEDŹ