#2016-04-19 01:06:24 

miodek

Użytkownik

Witam. Dawno tu na forum nie zaglądałem, a teraz bym się chciał kilku rzeczy dowiedzieć, więc wreszcie wlazłem, bo potrzebuję Waszej pomocy. :D Interesuje mnie trener personalny Wrocław jest akurat tym miastem, w którym już od jakiegoś czasu prowadzę poszukiwania. Czy może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o to chodzi? Korzystaliście może kiedyś z usług takiego trenera? Bo nawet nie wiem, ile taka usługa może kosztować, a sprawa już jest w tej chwili dość pilna, bo tu idzie o gruby zakład, który bym chciał wygrać. A nie wygram go bez pomocy trenera, bo trochę się w swoich treningach pogubiłem i teraz potrzebuję kogoś, kto mnie na moją dobrą drogę rozwoju wprowadzi z powrotem.
#2016-04-19 03:16:05 

Wulkan

Użytkownik

Taki trening z trenerem to jest świetna. Ja akurat korzystam ze świetnego trenera prywatnego w Poznaniu i jestem całkowicie zadowolony. Wejdź sobie na idenatrening.pl i tam zobacz, bo o ile dobrze kojarzę, to we Wrocławiu też prowadzą usługę, więc możesz też tam u siebie skorzystać z oferty na miejscu. Powiem Ci, że to całkiem fajna sprawa i jestem bardzo zadowolony.
#2016-04-19 06:07:16 

miodek

Użytkownik

Wbiłem na tę stronę, co mi podałeś i widzę, że tam jest nawet możliwość profesjonalnych porad dietetycznych super, bo o coś takiego też mi chodziło. Dieta nowa też się przyda i to jak najszybciej bym ją musiał wprowadzić, jeśli chcę jeszcze mieć jakieś szanse. Fajnie, że wszystko się online odbywa, o wiele mniej czasu na to trzeba, a i bać się nie trzeba, że na jakiegoś szarlatana się trafi. Teraz mogę być spokojny. :D
#2016-04-19 07:43:23 

Wulkan

Użytkownik

A od dawna ćwiczysz, czy to teraz dopiero zaczynasz, że nagle trenera potrzeba?
#2016-04-19 08:52:31 

miodek

Użytkownik

Ćwiczę od pół roku i to w sumie tak dla siebie, ale się teraz z kumplem jednym założyłem, że będę lepszy i muszę właśnie kilka spraw skonsultować z takim trenerem, żeby wszystko spoko było. :D
#2016-04-19 09:03:01 

Wulkan

Użytkownik

No to w takim razie trzymam kciuki, żeby się wszystko udało i żebyś to Ty ten zakład wygrał. :D Skontakuj się po prostu z tymi ludźmi i będzie spoko. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015